Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1313 Kč
Naše cena: 875 Kč Ověřit dostupnost

Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher

Vojtěch Latečka, Štědrá

Vojtěch Latečka, Štědrá:
Za mě Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

František Zákoutský, Velké Popovice

František Zákoutský, Velké Popovice:
Brouzdám v online obchodech vskutku rád, ušetřím tím spoustu času. Podobné to bylo také s Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher. Jednoduše jsem vypátral ten svůj, objednal a za pár dní byl Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher přímo u mě doma. Já se místo toho můžu věnovat jiným aktivitám. Jsem velmi rád za skutečnost, že taková varianta existuje, Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher se mi fakt zalíbil. Tato možnost nakupování je ideální pro nakupující, kteří nemají, tak jako já, rádi fronty v přeplněných nákupních galeriích.

Adéla Vystrčilová, Kotopeky

Adéla Vystrčilová, Kotopeky:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Šimon Paráček, Brankovice

Šimon Paráček, Brankovice:
Dostal jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně strádal. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher zkusil a poznal, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher

Richard Z: funkční výrobek

Marie Z: nemá chybu

Natálie L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lucie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl. rukáv modrá XL + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt