Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem a kapucí vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher

Štěpán Sípos, Doudleby nad Orlicí

Štěpán Sípos, Doudleby nad Orlicí:
Jako projektový inženýr si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a hezký účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, jednoznačně doporučuji!

Filip Chvěja, Kuroslepy

Filip Chvěja, Kuroslepy:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě líbí se. Nejprve jsem chtěl pořídit dražší Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším modelem a jsem za to celkem rád. Bratr si koupil právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Michael Mrvec, Nekmíř

Michael Mrvec, Nekmíř:
Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher, zakoupený ve Vašem e-shopu je určitě z nejhezčích, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti rozhodl jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla výborná volba. Děkuji také za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher

Petra P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza T: dobré

Antonín F: tak jsem to dostala aje to super

Petra S: Ideální k osmnáctinám :)

Sára Š: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -L + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt