Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher

Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Tričko s dlouhým rukávem a kapucí vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher

Miroslav Zuzák, Pavlínov

Miroslav Zuzák, Pavlínov:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Obchod nabízí: - velká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher - zájem o kupujícího - rychlé doručení

Tereza Křesinová, Hanušovice

Tereza Křesinová, Hanušovice:
Pěkně provedený Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten správný šmrnc.

Veronika Hronovská, Újezd

Veronika Hronovská, Újezd:
S Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher jsem nadmíru spokojena. Naprosto splnil veškerá kritéria a samozřejmě se nelišil od obrázku z e-shopu. Již podle produktových fotek jsem měla jistotu v tom, co si kupuji a naštvaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho používám, se můj život vskutku velmi zjednodušil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím celá řady potíží.

Samuel Čuban, Střítež pod Křemešníkem

Samuel Čuban, Střítež pod Křemešníkem:
S ohledem na to, že mi Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher přestal fungovat, byl jsem nucen zakoupit si další. Rozdíl mezi kamenným a eshopem byl jak v ceně, tak době dodání a mimo jiné v ochotě. Navzdory tomu, že preferuji osobní kontakt a možnost si Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher osahat, nyní jsem jsem dal na službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tuto společnost si vážím.

Eva Scharfová, Hněvnice

Eva Scharfová, Hněvnice:
Když už na tomto webu Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher hodnotíte, já se nemůže držet zpátky. Koupila jsem si ho nejdříve náhodou. Chtěla jsem si zakoupit jiný produkt, ale nebylo to na skladě, proto jsem hledala něco podobného. A poměrně náhodou jsem vypátrala tento produkt. No a od té chvíle si nepořizuji jinou alternativu. Tohle je zkrátka prvotřídní kvalita za přijatelnou cenu, pohodová doprava a velmi milý přístup prodávajícího. Co chtít víc?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher

Linda M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym K: je to fajné

Josef B: Jsem ráda, že to mám

Markéta D: nemá chybu

Markéta L: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF dl. rukáv s kapucí černá -M + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt