Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher

Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher

Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1485 Kč
Naše cena: 990 Kč Ověřit dostupnost

Vlněné pánské trenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Funkční trenky z merina jsou velmi příjemné na těle, a díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbují a odvádí vlhkost, hřejí, i když jsou vlhké. Funkční prádlo Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Spodky vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher

Matyáš Rumíšek, Krupka

Matyáš Rumíšek, Krupka:
Tak daný Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher jsme si s holkou zakoupili do našeho společného bydlení. Popravdě, partnerce se to moc nelíbilo, mockrát jsem si musel vyslechnout, že je to hloupost, že za to jen vyhazujeme peníze a bez užitku, znáte to, ne? Avšak následně ho doručili, a co tušíte, že se stalo? Hanka propadla jeho kouzlu, musel jsem si koupit ještě jeden, protože fakt ihned změnila pohled na věc. Nyní už bychom se bez tak super Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher neobešli.

Kryštof Bajcura, Kunín

Kryštof Bajcura, Kunín:
Není nic milejšího než objednání tohoto Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher stačí pár kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z touhle radostí. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl pořídit už hodně dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě žena. Mám ho čtrnáct dní a zatím všechno v pořádku a moje nadšení neupadá. Bleskové dodání, lehké objednání, hodně užitečná věcička.

Matyáš Vaňáček, Písek

Matyáš Vaňáček, Písek:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher. Skvěle drží, rukojeť je jemná. S Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, 2x použita na dřevo. Funguje skvěle

Tadeáš Grim, Drunče

Tadeáš Grim, Drunče:
Doporučuji! Já osobně jsem z Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nehledí a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, užívám ho už roky a jistě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Michal Ruprich, Křtomil

Michal Ruprich, Křtomil:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A často mě to dost mrzí. Teď, co znám Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher, je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek objednal asi pěti lidem a všichni byli hodně rádi jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher

Pavel C: 110 % spokojenost

David L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jan G: je to fajné

Nikola K: Tento Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Martin F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF pánské spodky černá -L + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt