Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher

Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher

Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1485 Kč
Naše cena: 990 Kč Ověřit dostupnost

Vlněné pánské trenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Funkční trenky z merina jsou velmi příjemné na těle, a díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbují a odvádí vlhkost, hřejí, i když jsou vlhké. Funkční prádlo Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Spodky vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher

Matyáš Köppl, Nižbor

Matyáš Köppl, Nižbor:
Kvalitní a cenově přiměřený Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Václav Lišák, Bezdružice

Václav Lišák, Bezdružice:
Velmi mě oslovil tento nový Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher, který byl uveden na trh. Hledal jsem moře drobností. Hezky mě překvapil svou jednoduchostí na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho chválí, jelikož jí práce velmi ulehčila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Petr Kramný, Úlehle

Petr Kramný, Úlehle:
Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher mám asi týden. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že test skončí na výbornou. Některé ošklivé recenze se mi vůbec nepotvrdily, ba zcela naopak. Visuálně vypadá luxusně a má všechny vlastnosti uvedené v jeho návodu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral opravdu tu nejlepší.

Viktorie Řeháková, Černěves

Viktorie Řeháková, Černěves:
V pondělí jsem obdržela Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stihla otestovat, zda opravdu funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher jako perfektní.

Veronika Trefilíková, Karlovice

Veronika Trefilíková, Karlovice:
Řekl bych, že Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher docela předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla hlavní i cena ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a komunikaci s obchodem. V tomto ohledu mě Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher více než potěšil a mohu ho všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher

Šimon A: funkční výrobek

Barbora S: děda je z dárku je nadšený

Michaela Š: Ideální k osmnáctinám :)

Tereza M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Marie Z: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF pánské spodky černá -M + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt