Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher

Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher

Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1485 Kč
Naše cena: 990 Kč Ověřit dostupnost

Vlněné pánské trenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Funkční trenky z merina jsou velmi příjemné na těle, a díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbují a odvádí vlhkost, hřejí, i když jsou vlhké. Funkční prádlo Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Spodky vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher

Marek Veselka, Ves Touškov

Marek Veselka, Ves Touškov:
Daný Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher jsem vypátral shodou okolností na internetu. Ohlasy na něj byly vesměs skvělé, takže jsem si řekl, že by to nemusel být takový risk. Logicky jsem se trochu bál, to je zřejmě při nakupování v e-shopu běžné, ale ve chvíli, kdy mi Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher přivezli do schránky, došel jsem k závěru, že to bylo zcela neopodstatněné. Vše zvládá bravurně, moc mi pomáhá a nyní jsem opravdu rád, že jsem si ho nechal zaslat. Není co dodat!

Emma Leitnerová, Rešice

Emma Leitnerová, Rešice:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Alena Oškerová, Velké Bílovice

Alena Oškerová, Velké Bílovice:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher objednat. Cena se mi zdála dost vyšší a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i přítel, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej doručila za tři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z krabice a otestovala. Prostě to nemá chybu a když mi otec řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem hned moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher

Miroslav R: Přišlo to celkem rychle

Julie G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jaroslav S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Martin B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radim K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF pánské spodky černá -XL + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt