Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher

Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher

Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1485 Kč
Naše cena: 990 Kč Ověřit dostupnost

Vlněné pánské trenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Funkční trenky z merina jsou velmi příjemné na těle, a díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbují a odvádí vlhkost, hřejí, i když jsou vlhké. Funkční prádlo Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti. Konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a kvalitní Merino vlnuOdolnost proti zápachu Vysoce kvalitní vlna Merino z Nového Zélandu Zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolin, který má trvalé antibakteriální vlastnosti Složení materiálu:60% Vlna Merino Wool, 40% Polyester (170g/m2) Spodky vyrobené z úpletu unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.

3 důvody proč prodáváme Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher

Kamila Adamičková, Jívová

Kamila Adamičková, Jívová:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Veronika Katrňáková, Dolní Bukovsko

Veronika Katrňáková, Dolní Bukovsko:
Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher je pomocí měkkému materiálu a modernímu vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je snadno dostupný a kdykoliv potřebuji další, není těžké ho objednat. Doručení obvykle proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Nela Kyršová, Malšice

Nela Kyršová, Malšice:
Nestává se mi často, že bych nějaký Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher na potkání pochválila. Nejsem ochranitelka reklamy za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu jinému. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže holky nemudrujte se a jistě vyzkoušejte. Navíc, zaslání je zdarma.

Petr Šorel, Olomouc

Petr Šorel, Olomouc:
Před časem jsem objevil katalog Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher, kde jsem si o něm přečetl detailnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a zároveň šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě nekoupil blbě. Design, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher.

Viktorie Dráždilová, Ostrolovský Újezd

Viktorie Dráždilová, Ostrolovský Újezd:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 11. 2018.

Hodnocení Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher

Laura L: já jsem to prostě chtěla

Jaroslav P: Přišlo to celkem rychle

Magdaléna D: dobré

Johana B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela J: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sensor Merino DF pánské spodky černá -Xxl + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt