Skládací židle Garth z akátového dřeva

Skládací židle Garth z akátového dřeva

Skládací židle Garth z akátového dřeva

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Skládací židle Garth z akátového dřeva. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Skládací židle Garth z akátového dřeva vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3239 Kč
Naše cena: 2159 Kč Ověřit dostupnost

Skládací židle Garth z akátového dřeva Stabilní skládací židle je ideální na terasu nebo zahradu. Je vyrobena z akátového dřeva, které je velmi houževnaté a odolné vůči povětrnostím vlivům. Židle má vysoké opěradlo s 5-ti nastavitelnými stupni. Židle je skládací a umožňuje snadné uskladnění. Technické údaje: 5 nastavitelných stupňů opěradla Skládací Ergonomický design Výška: 103 cm Výška opěradla: 63 cm Výška sedáku: 45 cm Sedadlo: 51 x 45 cm Celková šířka: 57.5 cm Hmotnost: 8 kg   Balení: Rozměry balení: 30 x 60 x 100 cm Hmotnost balení: 9 kg 1 x Skládací židle z akátového dřeva

3 důvody proč prodáváme Skládací židle Garth z akátového dřeva

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Skládací židle Garth z akátového dřeva

Radim Taubr, Krakovec

Radim Taubr, Krakovec:
Všechno bylo zcela v pořádku. Skládací židle Garth z akátového dřeva jsem získal za jednu z nejlepších cen. Dorazilo v naprosto perfektním stavu, navíc rychlost dodání byla velmi závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem hodně uspokojen a chci tento výrobek doporučit snad asi každému. Navíc v e-shopu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním bodem. Suprové a děkuji.

Josef Vychytil, Morašice

Josef Vychytil, Morašice:
Zkusili jste toho již spousty a spousty a bezvýsledně? Žádný Skládací židle Garth z akátového dřeva bohužel vašim kritériím nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu slevit z nároků. Našel jsem řešení. Otestujte tak jako já Skládací židle Garth z akátového dřeva. Teprve on naprosto splnil všechna má přání a já jsem z něj absolutně nadšený. Ten den, kdy přestane fungovat, hned si pořídím ještě jeden.

Daniel Orct, Dolní Kalná

Daniel Orct, Dolní Kalná:
Musím teda říct, že k Skládací židle Garth z akátového dřeva jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 09. 2019.

Hodnocení Skládací židle Garth z akátového dřeva

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Skládací židle Garth z akátového dřeva

Hana Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa I: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denis V: je to fajné

Ondřej I: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Valerie J: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Skládací židle Garth z akátového dřeva. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Skládací židle Garth z akátového dřeva

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt