Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml

Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml

Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 97 Kč Ověřit dostupnost

Organický kosmetický olej Ricinový je za studena lisovaný olej. Tento bezbarvý, viskózní olej se získává ze skočce obecného. Vyznačuje se svými protivirovými, antibakteriálními a protiplísňovými účinky. Ocení ho i ti, které trápí vrásky na obličeji a krku. Díky svému složení prospívá vlasům, řasám i nehtům. Pravidelné vmasírování oleje do oblasti nehtového lůžka vede k získání zdravých, pevných a lesklých nehtů. Nanášením na konečky řas jim navrátí ztracenou pružnost a pomůže jim k růstu. Obzvláště se hodí na suché konečky vlasů. Vlasový zábal s teplým olejem se osvědčil při péči o pokožku trpící nadměrnou tvorbu lupů. Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez GMO, bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. při tepelném zpracování teplota nepřesáhne 45°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Podle druhu, oleje obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné. Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

3 důvody proč prodáváme Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 10. 2019.

Hodnocení Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml

Daniela B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radek O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Natálie K: děda je z dárku je nadšený

Martin K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikola Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Soaphoria Organický kosmetický olej Ricinový (Castor Oil) 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt