Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml

Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml

Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Jemný dotek bílých květů voňavého šeříku, omamného jasmínu, kosatců a konvalinek. Osvoboďte své smysly s probouzející se přírodou a prožijte její renesanci. Produktová řada In white se výborně hodí na všechny typy pokožky.  Receptura z jedinečných organických komponent vytváří účinnou, bezpečnou, a hlavně přirozenou bariéru proti nepříjemnému zápachu, který vzniká výsledkem rozkladných procesů našeho organizmu. Deodorant nebrání přirozeným funkcím pokožky, nezabraňuje pocení, avšak má mírný antiperspirační účinek díky přidanému oxidu zinečnatému (bez nanočástic) a bentonitové jílu. Antimikrobiální složky pohlcují pach potu způsobený bakteriemi. Éterické oleje jsou fixovány do speciálního škrobu a dochází tak k jejich pozvolnému uvolňování v závislosti na tělesné námaze i teplotě prostředí. Obsažené ochranné a vyživující oleje zklidňují podrážděnou pokožku, čímž je výrobek vhodný i po holení či depilaci. Konzistence je cíleně měkčí, vhodná pro použití nejen v podpaží, ale i na chodidla či dlaně. Nelepivá a nedráždivá konzistence, nezanechává stopy.

3 důvody proč prodáváme Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml

Patrik Šturala, Cerekvice nad Bystřicí

Patrik Šturala, Cerekvice nad Bystřicí:
Jsem spokojen bez výhrad, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml a bleskové doručení. Produkt jsem zakoupil na doporučení bratra a pracuje výborně. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá hluk. Kamarádka oceňuje vzhledové zpracování a lehké ovládání. Doporučuji.

Petra Peschková, Radomyšl

Petra Peschková, Radomyšl:
Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml mi koupil otec k svátku. Byla jsem trochu překvapená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece jenom jsem Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

Kamila Chrtová, Dolní Lánov

Kamila Chrtová, Dolní Lánov:
Chtěla jsem si dát radost a pořídila si u vás Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml. Setkala jsem se s milým a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml mne přesvědčil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

Petr Paločko, Slavoňov

Petr Paločko, Slavoňov:
Chtěl jsem najít dobrou Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml do dílny, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem velice šťastný. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás známým.

Jana Klusáčková, Litošice

Jana Klusáčková, Litošice:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Pomohli jste mi, jaký Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml

Martin L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Magdaléna P: Je to dostatečné?

Nela B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michaela K: dobré

Sabina L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Soaphoria Přírodní krémový deodorant In White (Organic Cream Deo Woman) 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt