Solární ohřev Slim - 360

Solární ohřev Slim - 360

Solární ohřev Slim - 360

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Solární ohřev Slim - 360. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Solární ohřev Slim - 360 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 5235 Kč
Naše cena: 3490 Kč Ověřit dostupnost

Solární panel Slim 360 pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Chladná voda z bazénu je pomocí bazénové filtrace vháněna do solárního panelu, kde se ohřívá a vrací se zpět do bazénu. Solární panel Slim napojíte na hadice o průměru 32 i 38 mm. Součástí balení solárního panelu Slim 360 jsou i spony a hadicové trny k napojení na hadice. Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní. Technické údaje: výška: 146 cm šířka: 4 cm délka: 40 cm váha: 8,9 kg rozměry ohřevu 3x1,2 m max. objem vyhřívané vody 17-20 m3 potřebný výkon filtrace 4 m3/hod určeno pro filtrace Pískové napojení na hadice 32 a 38 mm Obsah balení: 1x deska solárního ohřevu 1,2 x 3,0m 1x sada příslušenství pro připojení k filtraci

3 důvody proč prodáváme Solární ohřev Slim - 360

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Solární ohřev Slim - 360

Lucie Licehamrová, Vysoké Chvojno

Lucie Licehamrová, Vysoké Chvojno:
Miluji vůni Solární ohřev Slim - 360. Objednávám už ho pět roků, ale tato novinka mi přijde zatím nejlepší. Přátelé je z toho nadšená. Dokonce jsem jej doporučila kamarádkám a mé babičce, také ho začaly užívat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy zboží uspokojí. Vyzkoušela jsem už všechny série a marně hledám mou nejskvělejší. Všechny jsou krásné. Z této značky objednáváme více produktů a jsou opravdu skvělé. Když je náhodou nenajdu a zakoupím něco jiného, jsem zklamaná.

Michael Bičák, Močovice

Michael Bičák, Močovice:
Tak předně, Solární ohřev Slim - 360 je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na opačnou stranu Solární ohřev Slim - 360, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Dominika Majíčková, Skotnice

Dominika Majíčková, Skotnice:
Já sama nemám s Solární ohřev Slim - 360 své dlouhodobé zkušenosti, koupila jsem ho pro máti. Vybrala jsem ho zejména proto, že měl na webu opravdu pozitivní recenze a protože spousta kolegyň se s ním také setkalo. Máti, přestože byla na začátku trochu skeptická, si produkt dneska nemůže vynachválit. Vždy, když k ní přijedu, tak o produktu mluví a je moc spokojená.

Daniel Chlebovský, Vědomice

Daniel Chlebovský, Vědomice:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky Solární ohřev Slim - 360. Nyní, po roce častém hraní jsem si koupil znovu tento Solární ohřev Slim - 360. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení Solární ohřev Slim - 360

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Solární ohřev Slim - 360

Oliver K: tak jsem to dostala aje to super

Michal W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikolas D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Štěpán B: funkční výrobek

Rozálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Solární ohřev Slim - 360. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Solární ohřev Slim - 360

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt