Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g

Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g

Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 76 Kč Ověřit dostupnost

Čaj Sluneční pozdrav – „troška slunečních paprsků“. S touto směsí posílá SONNENTOR sluneční pozdravy. Jemná bylinno-ovocná směs má velmi harmonickou chuť, je osvěžující a šíří dobrou náladu. Díky jemně ovocné chuti je velmi oblíbená také u dětí. K dostání také jako sypaný čaj. Složení: šípek bio, jablka kousky bio, citronová tráva bio, máta kadeřavá bio, ibišek bio, jahody kousky bio, sedmikráska bio, chrpa bio, měsíček bio Obsah: 45gNávod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250ml), přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat. Skladovat v suchu a chladu.

3 důvody proč prodáváme Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g

Julie Kepertová, Žďár

Julie Kepertová, Žďár:
V době, kdy jsem Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g poprvé našla a u něj takhle bezkonkurenční cenovku, tak jsem se skoro až vyděsila. Jenomže řekla jsem si, že ho prověřím. Bylo to dobře, protože tato věcička dokonale překonala moje očekávání. Očekávala jsem absolutní šmejd, ale dorazila mi opravdu kvalitní super věcička z příjemného materiálu, kterou využívám skoro pořád! Parádní a opravdu levná koupě, podobných jsem poslední dobou moc neměla.

Pavel Šolek, Uherské Hradiště

Pavel Šolek, Uherské Hradiště:
Tak tento Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g jsme si s tou mojí koupili do našeho prvního bytečku. Popravdě, partnerce se to moc nepozdávalo, mockrát jsem si musel vyslechnout, že je to hloupost, že za to jen utratíme prachy a nevyužijeme to, máte to podobně, ne? Ovšem poté ho přivezla pošta, a co vás napadá, že následovalo? Věrka si ho přivlastnila, a nezbylo mi, než si pořídit další, protože fakt okamžitě změnila názor. V současnosti už bychom se bez tak vynikající Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g neobešli.

Nela Poncová, Rušinov

Nela Poncová, Rušinov:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem ho zaplatila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou sestru kupuji pouze to nejdokonalejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g

Richard D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikolas F: Přišlo to celkem rychle

Šárka M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela K: děda je z dárku je nadšený

Laura H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sonnentor Bio Sluneční pozdrav porc. dvoukomorový 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt