Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá

Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá

Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1163 Kč
Naše cena: 775 Kč Ověřit dostupnost

Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS. Dámské krátké bílé kraťasy O´Neill, které si zamilujete. Zapínají na zip a knoflík. Jsou vybaveny jednou přední maličkou kapsou pod opaskem, dvěma předními a dvěma zadními kapsami. Samozřejmostí jsou poutka na pásek. Lem nohavic je roztřepený a po stranách jsou malé rozparky. Prostě stylový a pohodlný kousek, který využijete po celé léto. Materiál: Svrchní vrstva: 97% Bavlna 3% Elastan

3 důvody proč prodáváme Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá

Emma Hrůnková, Kojátky

Emma Hrůnková, Kojátky:
Koupila jsem pro syna Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také zakoupit

Sára Hausová, Slup

Sára Hausová, Slup:
Na tomto Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá se mi líbí veselá škála všelijakého ovládání, i když nastavení je poněkud těžší a musel mi poradit sousedův dospívající kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny funkce použiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nepoužiji. Přesto za takto levnou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou dobře schované. Nicméně manuál je poměrně čitelný.

Matouš Zpěvák, Slunečná

Matouš Zpěvák, Slunečná:
Dopředu bych uvedl, že jsem spořivý člověk, podle některých asi až moc. Takže než si výrobek zakoupím, důkladně si vše prolustruji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá pečlivě vyhledal na internetu a prošel si hodnocení. Nechápal jsem, že byly vesměs pozitivní. Velmi mě to znejistilo, avšak nakonec jsem si Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá stejně koupil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním recenzím přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to jistě velice dobrá koupě.

Antonín Kukleta, Únětice

Antonín Kukleta, Únětice:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 2 dny mi doma zvonil kurýr. Perfektní rychlost doručení.

Richard Kotlar, Kostelecké Horky

Richard Kotlar, Kostelecké Horky:
Už jsem se párkrát napálil se nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli tento nakupování nedopadne stejně. Pro sichr jsem prodejci několikrát zavolal, vše kontroloval… Popravdě, neměl jsem jistotu, jestli jsem korunky nevyhodil zbytečně. Ale bylo to opačně. Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá mi kurýr doručil až do domu, precizně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a funguje perfektně. Zatím jsem na produktu nenašel nevýhodu. U prodejce budu stoprocentně objednávat často.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá

Gabriela K: já jsem to prostě chtěla

Magdaléna Č: dobré

Radek K: tak jsem to dostala aje to super

Valerie S: nemá chybu

Jonáš K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Šortky O´Neill LW ISLAND SHORTS Bílá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt