Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sprchový panel Rea Damia - Chromová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sprchový panel Rea Damia - Chromová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4448 Kč
Naše cena: 2965 Kč Ověřit dostupnost

Sprchový panel Rea Damia praktický, s jednoduchou montáží. Sprchová hadice je mosazná a hlavice je z keramiky. Dešťová sprcha anticalc 20 cm. Sprcha v elegantním provedení. Je maximálně bezpečná a pohodlná na použití. Ruční sprcha nabízí 1 funkci. Parametry sprchového panelu: -baterie s výlevkou -výška 150 cm -dešťová sprcha anticalc 20 cm -keramická hlavice -přívod vody 1/2" -systém EASYMOVE -nastavitelná výška -barevné provedení chrom

3 důvody proč prodáváme Sprchový panel Rea Damia - Chromová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Zuzana Nezbedová, Chomutice

Zuzana Nezbedová, Chomutice:
Připravovala jsem se na víkend a Sprchový panel Rea Damia - Chromová nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, skladný, příjemný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a náročnější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší výpravy.

Antonín Šmídmajer, Nimpšov

Antonín Šmídmajer, Nimpšov:
Opravdu parádní dotykový Sprchový panel Rea Damia - Chromová s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A výsledky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání počasí

Petra Obrová, Luže

Petra Obrová, Luže:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit najít pro famílii něco jako Sprchový panel Rea Damia - Chromová. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s produktem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nezměnila!

Sabina Tarabová, Chlumec

Sabina Tarabová, Chlumec:
V pátek jsem obdržela Sprchový panel Rea Damia - Chromová, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stačila otestovat, zda skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím Sprchový panel Rea Damia - Chromová jako perfektní.

Simona Plešáková, Opařany

Simona Plešáková, Opařany:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale nakonec mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Objednávám si je někdy, podle nálady. Za tolik výhodnou cenu, doručení, chci v tomto případě, pouze eshop doporučit. Manžel mě poděkoval a ještě jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení Sprchový panel Rea Damia - Chromová

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Emma H: já jsem to prostě chtěla

Zuzana C: Je to dostatečné?

Eliška T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristýna V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Veronika P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sprchový panel Rea Damia - Chromová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt