Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62

Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62

Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3810 Kč
Naše cena: 2540 Ověřit dostupnost

Luxusní stříbrný prsten osazený překrásným zirkonem ve tvaru oválu. Další kamínky jsou po celém jeho obvodu. Dodáváme ve čtyřech barevných variantách.

Výrobce: Bohemia Garnet
EAN: ZZ72517PG_GRE_62

3 důvody proč prodáváme Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62

Barbora Zadinová, Jeníkov

, Jeníkov:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62 objednat. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup doporučil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za tři dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z krabice a otestovala. Prostě to nemá chybu a když mi manžel řekl, že mi jej zaplatí a daruje k svátku, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Emma Mihoková, Zlatníky-Hodkovice

, Zlatníky-Hodkovice:
Přála jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala vhodnou změnu. Když jsem na Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62 jedinečnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i mé okolí.

Sofie Přibíková, Obrataň

, Obrataň:
U této firmy nakupuji docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že v ČR není široká nabídka po těchto Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich nevýhodou je jenom termín dodání a další vedlejší náklady jakož jsou: cena balného, poštovné. Bohužel chcete-li mít první jakost levně, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 31. 05. 2020.

Hodnocení Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62

Adam K: Celkem jsem spokojený.

Marek K: je to fajné

Sofie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Stříbrný prsten se zirkony - G 517, (green / rhodiovaný) vel. 62

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt