Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 14127 Kč
Naše cena: 9418 Kč Ověřit dostupnost

Pingpongový stůl Sponeta S5-73i Technické údaje: je kvalitní vnitřní stůl určený pro soutěžní účely. Stůl je natolik kvalitní, že na něj poskytujeme prodlouženou záruku na 3 roky. Má speciálně broušený povrch na 22 mm silné desce. Tato deska již zaručuje stálé vlastnosti pro závodní hru na vyšší úrovni. Deska je vyztužená ocelovým rámem 50 mm, který stůl ještě dále zpevňuje. Nohy stolu jsou z eloxovaného hliníku a mají seřizovací mechanismus na nastavení výšky a vyrovnání nerovností podlahy. Stůl je vyztužený kovovými táhly. Vnitřní část stolu je opatřena čtyřmi kolečky na manipulaci ve složeném stavu, 2 kolečka mají aretaci proti pohybu. Uprostřed stolu je držák na míčky. Součástí výrobku je kvalitní držák na síťku a síťka. Balení stolu je v kartonu, hmotnost stolu je 92 kg, hmotnost včetně obalu je 96 kg. Rozměr 152,5 x 274cm, výška stolu je 76 cm, rozměry zabaleného stolu jsou 162 x 144 x 15,5 cm. Stůl, je k dispozici v barvě MODRÉ. Obsah balení:   1 x Pingpongový stůl 1 x Držák na síťku  1 x Síťka.

3 důvody proč prodáváme Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Linda Boušková, Trpísty

Linda Boušková, Trpísty:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, barevnost který si přál a tak není co dodat !...super ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Pavel Šichtař, Hynčina

Pavel Šichtař, Hynčina:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího otce s snahou lehkého každodenního užívání. Ve prospěch Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý hraje také velikost i jeho rozumná hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Eliška Straňáková, Háj u Duchcova

Eliška Straňáková, Háj u Duchcova:
Tento Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila hned dva kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Design i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože dosud pracují 100%.

Šimon Myšička, Větrný Jeníkov

Šimon Myšička, Větrný Jeníkov:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodou přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si přečetl manuál, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal doručit. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý mohl být tak dobrý, ovšem design předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Matyáš Hubačka, Víceměřice

Matyáš Hubačka, Víceměřice:
Objednal jsme Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se pak po několika dnech opět viděli, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k počítači a už ho mám taky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Tomáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Adéla K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matouš K: Celkem jsem spokojený.

Laura E: nemá chybu

Julie K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt