Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 14127 Kč
Naše cena: 9418 Kč Ověřit dostupnost

Pingpongový stůl Sponeta S5-73i Technické údaje: je kvalitní vnitřní stůl určený pro soutěžní účely. Stůl je natolik kvalitní, že na něj poskytujeme prodlouženou záruku na 3 roky. Má speciálně broušený povrch na 22 mm silné desce. Tato deska již zaručuje stálé vlastnosti pro závodní hru na vyšší úrovni. Deska je vyztužená ocelovým rámem 50 mm, který stůl ještě dále zpevňuje. Nohy stolu jsou z eloxovaného hliníku a mají seřizovací mechanismus na nastavení výšky a vyrovnání nerovností podlahy. Stůl je vyztužený kovovými táhly. Vnitřní část stolu je opatřena čtyřmi kolečky na manipulaci ve složeném stavu, 2 kolečka mají aretaci proti pohybu. Uprostřed stolu je držák na míčky. Součástí výrobku je kvalitní držák na síťku a síťka. Balení stolu je v kartonu, hmotnost stolu je 92 kg, hmotnost včetně obalu je 96 kg. Rozměr 152,5 x 274cm, výška stolu je 76 cm, rozměry zabaleného stolu jsou 162 x 144 x 15,5 cm. Stůl, je k dispozici v barvě MODRÉ. Obsah balení:   1 x Pingpongový stůl 1 x Držák na síťku  1 x Síťka.

3 důvody proč prodáváme Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Linda Boušková, Trpísty

Linda Boušková, Trpísty:
Manžel spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, střih který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Pavel Šichtař, Hynčina

Pavel Šichtař, Hynčina:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s snahou lehkého běžného používání. Ve prospěch Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý hraje také malost i jeho nevelká váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Eliška Straňáková, Háj u Duchcova

Eliška Straňáková, Háj u Duchcova:
Tento Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila rovnou tři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i objem odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, jelikož dosud fungují 100%.

Šimon Myšička, Větrný Jeníkov

Šimon Myšička, Větrný Jeníkov:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl manuál, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal doručit. Přiznám se, nevěřil jsem příliš, že by váš Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý mohl být tak skvělý, ovšem funkčnost předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes web nemám příliš dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Matyáš Hubačka, Víceměřice

Matyáš Hubačka, Víceměřice:
Objednal jsme Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý pro přítele jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se poté po několika týdnech znovu potkali, hrozně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím nahlodal. Doma jsem si sednul k notebooku a už ho mám taky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Dominika P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára B: Ideální k osmnáctinám :)

Ondřej L: 110 % spokojenost

Rozálie H: já jsem to prostě chtěla

Karel F: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Stůl na stolní tenis (pingpong) Sponeta S5-73i - modrý

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt