Suicide Absinth Classic 0,5l 70%

Suicide Absinth Classic 0,5l 70%

Suicide Absinth Classic 0,5l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Suicide Absinth Classic 0,5l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Suicide Absinth Classic 0,5l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Kč Ověřit dostupnost

Hill’s Suicide Absinth nabízíme v 500 ml lahvi ve tvaru lidské lebky.

3 důvody proč prodáváme Suicide Absinth Classic 0,5l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Suicide Absinth Classic 0,5l 70%

Matěj Šilinek, Žižkovo Pole

Matěj Šilinek, Žižkovo Pole:
Objednat Suicide Absinth Classic 0,5l 70% je dobrá volba. Používám ho už pár dnů a vidím pouze pozitiva, jednoduše jsem doslova překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné ohlasy dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude podobná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Kristýna Dítková, Bošín

Kristýna Dítková, Bošín:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás zakoupila Suicide Absinth Classic 0,5l 70%, který úplně předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru hlavně na design, ale choť ocenil taky funkčnost. Zcela skvělý eshop. Přítel si u vás poté objednal podobný model a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte dobré a úžasné zboží.

Alena Krčmaříková, Prosenice

Alena Krčmaříková, Prosenice:
Suicide Absinth Classic 0,5l 70% jsem si poprvé pořídila na podzim. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž úplně skvělá! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před týdnem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z toho taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Filip Vrla, Braníškov

Filip Vrla, Braníškov:
Suicide Absinth Classic 0,5l 70% jsem zahlédl v minulosti u spolužáka na přednášce z biologie. Hned jsem zaregistroval, že nevypadá špatné. Tak jsem se s kamarádem chvilku bavil. Byl nadšený, tak jsem se rozhodl, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si peníze, zakoupil si ho a teď již můžu konstatovat, že si přítel nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní věc a já jsem moc nadšený, že ho mám.

Karel Gubáni, Bezděkov

Karel Gubáni, Bezděkov:
Chtěl jsem potěšit babičku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, Suicide Absinth Classic 0,5l 70%  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Manželka má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 04. 2020.

Hodnocení Suicide Absinth Classic 0,5l 70%

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Suicide Absinth Classic 0,5l 70%

Simona K: dobré

Markéta R: děda je z dárku je nadšený

Emma C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matyáš H: Suicide Absinth Classic 0,5l 70% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šimon S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Suicide Absinth Classic 0,5l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Suicide Absinth Classic 0,5l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt