Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 195 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský výrobek Tamari k dochucování pokrmů bohatý na kvalitní bílkoviny, minerály a stopové prvky. Tamari je sójová omáčka vyrobená ze sójových bobů a mořské soli. Několik měsíců fermentuje bez regulace teploty, poté se lisuje a dále fermentuje přírodním způsobem v dřevěných sudech. Tamari vzniká jako vedlejší produkt při výrobě Misa z tekutiny, která se při fermentaci misa vylučuje. Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sójových bobů a ječmene, která se používá jako koření.Obsah: 700ml

3 důvody proč prodáváme Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Denisa Scholzová, Bohunice

Denisa Scholzová, Bohunice:
Nejdříve jsem chtěla Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml ve velikosti 47 které jste ve velikosti 46 nenabízeli, proto jsem objednala černé v požadované velikosti 44 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která celkem sedí.

Jiří Soukenka, Týnec

Jiří Soukenka, Týnec:
Tento Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu očekávat a byl jsem hezky překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale produkt je úžasný! Takže mohu pouze doporučit. Když přidám bonusy co se týká rychlosti dodání a balení výrobku, tak jsem opravdu zcela uspokojen a šťasten, že i dobré obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Šimon Nikodém, Vraňany

Šimon Nikodém, Vraňany:
Není nic lehčího než zakoupení tohoto Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml stačí pár kliknutí a do druhého dne máte doma balík z touhle radostí. Je to perfektní věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho čtrnáct dní a zatím všechno v pořádku a moje nadšení neupadá. Bleskové dodání, snadné pořízení, velmi užitečná věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

František L: funkční výrobek

Kristýna Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anežka K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Adéla R: děda je z dárku je nadšený

Jonáš Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt