Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 303 Kč
Naše cena: 202 Kč Ověřit dostupnost

Parafín SWIX CH6X modrý 60g CH06X-6 Teplotní rozsah od -5°C až -10°C Náš standartní CH6 byl jedním z největších úspěchů původního systému vosků Cera Nova a přes důkladné testování jsme neobjevili lepší alternativu. Tento vosk je dostupnou alternativou jak pro trénink, tak na závody nebo na přípravu a promazání "studených" lyží. CH06X je vysoce odolný a výkonný na většině sněhových podmínek včetně umělého a ledovcového sněhu. Doporučená teplota zažehlování: 145°C. Vosky SWIX CHX s obsahem hydrokarbonu. CERA NOVA RACING kategorie 5. CHX znamená hydrokarbon. Tato kategorie vosků neobsahuje fluorokarbon. Jedná se o 100% vysoce výkonné parafínované vosky. Ačkoli je lze považovat za levnější skupinu závodních vosků, vosky pro chladnější podmínky jsou samy o sobě velmi kvalitní, vosky pro teplejší podmínky jsou využitelné jako základní vrstva pro Cera F. Barvy a teplotní rozsahy se shodují s řadou vosků HFX a LFX. Vosky CHX však lze odlišit od řady LFX tmavším odstínem barev.

3 důvody proč prodáváme Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Viktorie Engelmannová, Kněždub

Viktorie Engelmannová, Kněždub:
U této firmy objednávám velmi často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. S ohledem na to, že v České republice není pestrá nabídka po těchto Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g, jiný obchod již nehledám. Jejich mínusem je pouze doba doručení a další vedlejší výdaje jako jsou: balné, poštovné. Bohužel jestli chcete mít kvalitu levně, budete si muset počkat.

David Šoustal, Lazníky

David Šoustal, Lazníky:
Není nic milejšího než nákup tohoto Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z touhle spokojeností. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl objednat už hodně dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě manželka. Mám ho týden a zatím všechno v pohodě a moje nadšení nevychládá. Rychlé dodání, snadné objednání, hodně užitečná věcička.

Viktorie Panáčová, Horka II

Viktorie Panáčová, Horka II:
S Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g jsem moc spokojená, skvěle sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Tadeáš Bokr, Starý Kolín

Tadeáš Bokr, Starý Kolín:
Objednal jsme Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g pro kamaráda jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo vlastně z srandy. Když jsme se poté po dvou dnech opět viděli, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím nahlodal. V práci jsem si sednul k internetu a už ho mám taky.

Daniela Krutilková, Ráby

Daniela Krutilková, Ráby:
Věřím, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g úžasný. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to perfektní rámus, a co se týká použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem nízkou cenu opět dala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2019.

Hodnocení Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Klára Ď: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Josef S: je to fajné

Zdeněk B: tak jsem to dostala aje to super

Julie H: nemá chybu

Klára M: Tento Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt