Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 303 Kč
Naše cena: 202 Kč Ověřit dostupnost

Parafín SWIX CH6X modrý 60g CH06X-6 Teplotní rozsah od -5°C až -10°C Náš standartní CH6 byl jedním z největších úspěchů původního systému vosků Cera Nova a přes důkladné testování jsme neobjevili lepší alternativu. Tento vosk je dostupnou alternativou jak pro trénink, tak na závody nebo na přípravu a promazání "studených" lyží. CH06X je vysoce odolný a výkonný na většině sněhových podmínek včetně umělého a ledovcového sněhu. Doporučená teplota zažehlování: 145°C. Vosky SWIX CHX s obsahem hydrokarbonu. CERA NOVA RACING kategorie 5. CHX znamená hydrokarbon. Tato kategorie vosků neobsahuje fluorokarbon. Jedná se o 100% vysoce výkonné parafínované vosky. Ačkoli je lze považovat za levnější skupinu závodních vosků, vosky pro chladnější podmínky jsou samy o sobě velmi kvalitní, vosky pro teplejší podmínky jsou využitelné jako základní vrstva pro Cera F. Barvy a teplotní rozsahy se shodují s řadou vosků HFX a LFX. Vosky CHX však lze odlišit od řady LFX tmavším odstínem barev.

3 důvody proč prodáváme Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Klára Anlaufová, Třebotov

Klára Anlaufová, Třebotov:
Objednávám na tomto obchodu často. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s zbožím, který mi přijde. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejkratší možné době. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky vypadá. A milé jednání, obětavost a okamžité komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který si užívám.

Anežka Kovárová, Prášily

Anežka Kovárová, Prášily:
Myslím si, že Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g naprosto předčí všechny podobné konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve vazbě na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a kontakt s e-shopem. V tomhle směru mě Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g více než potěšil a mohu ho všem poradit.

Vít Neset, Rašov

Vít Neset, Rašov:
Ověřená kvalita, bezva značka. Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g jsem už v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho objednal znovu a opět mě uspokojil. Hi-tech design, výběr z hodně barevných variant, vzdušný a velký tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě velká krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Jakub Carvan, Bystřice pod Hostýnem

Jakub Carvan, Bystřice pod Hostýnem:
Hledal jsem určité další informace k Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g a vše mi bylo mile a profesionálně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl milý bonus a navíc výrobek byl za hodně přijatelnou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Šimon Hoznour, Kozlany

Šimon Hoznour, Kozlany:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, zakoupení přes internet, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně dobrá volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci kvalitně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Lukáš U: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karolína P: dobré

Vít N: Jsem ráda, že to mám

Marie K: děda je z dárku je nadšený

Zdeněk B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Swix Skluzný vosk Ch6X 60 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt