TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks

TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks

TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky Tepe, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor.

3 důvody proč prodáváme TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks

Aleš Páko, Hluboké

Aleš Páko, Hluboké:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks s řadou dobrých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel hledá. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si užití svým očekáváním.

František Plank, Bystrovany

František Plank, Bystrovany:
Parádní zboží, z mojí strany panuje naprostá spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ksem, který jsem si objednal. Častokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo zásilka doručen znehodnocený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Vít Flamík, Rantířov

Vít Flamík, Rantířov:
Již před nějakou dobou jsem toužil podobný produkt otestovat. V momentě, kdy jsem narazil na e-shop TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks, najednou nebylo nad čímkoliv nadále pochybovat. Bezchybná komunikace ze strany eshopu, vše proběhlo do puntíku takovým způsobem, jak jsem očekával. TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks za pár dní dorazil a od té doby ho denně k plné spokojenosti využívám. Má však drobnou vadu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na minutu.

Daniela Maidlová, Peruc

Daniela Maidlová, Peruc:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks, ne nejhorší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 10 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek vhodné. Za rozumný peníz solidní TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks, takže ok. Psáno po čtvrtém panáku ;)

Jana Pavlincová, Zlosyň

Jana Pavlincová, Zlosyň:
Za tento TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks uděluji velký palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ji po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl doposud žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks

Jiří G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Oliver Ď: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Julie L: dobré

Vanesa Č: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Linda Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží TePe Mezizubní kartáčky Normal 0,5 mm červený 8 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt