Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1197 Kč
Naše cena: 798 Kč Ověřit dostupnost

Tepláky adidas Originals Sst Tp. Tyto modré dámské tepláky jsou velmi pohodlné pro svůj volný střih a zúžené nohavice, které zabraňují vytahování. Po stranách jsou zdobeny bílými pruhy a logem adidas Originals. Tepláky jsou vhodné k různorodým aktivitám. Specifikace: elastický pas se stahovací šňůrkou, sámkové detaily vpředu, logo trojlístku na nohavici, kontrastní 3 proužky na bočních švech. Materiál: 70% Polyester/25% Bavlna/5% Elastan

3 důvody proč prodáváme Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Matouš Mareth, Roudné

Matouš Mareth, Roudné:
Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá kurýr přivezl nepoškozený a včas. Bohužel dle popisu, měl Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá přijít v dárkovém balení, což se tak nestalo. Kdyby nešlo o prezent, pravděpodobně bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu domluva byla příjemná. Prodejce se omluvil a dodatečně mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je nabídka dopravců. Eshop má v nabídce jednu společnost, která si účtuje balné. Další peníze navíc.

Josef Nachtman, Odunec

Josef Nachtman, Odunec:
Chci vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky obden a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

Jáchym Michek, Olešná

Jáchym Michek, Olešná:
Parádní věc, z mé strany panuje celková radost jak s vaším přístupem, tak i s Tepláky adidas Originals Sst Tp Modráem, který jsem si pořídil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo výrobek doručen poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za rok, jistě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 06. 2019.

Hodnocení Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Vojtěch K: funkční výrobek

Kryštof G: je to fajné

Simona M: dobré

Valerie M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikola B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt