Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1197 Kč
Naše cena: 798 Kč Ověřit dostupnost

Tepláky adidas Originals Sst Tp. Tyto modré dámské tepláky jsou velmi pohodlné pro svůj volný střih a zúžené nohavice, které zabraňují vytahování. Po stranách jsou zdobeny bílými pruhy a logem adidas Originals. Tepláky jsou vhodné k různorodým aktivitám. Specifikace: elastický pas se stahovací šňůrkou, sámkové detaily vpředu, logo trojlístku na nohavici, kontrastní 3 proužky na bočních švech. Materiál: 70% Polyester/25% Bavlna/5% Elastan

3 důvody proč prodáváme Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Matouš Mareth, Roudné

Matouš Mareth, Roudné:
Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá kurýr přivezl v pořádku a ve smluvený termín. Bohužel dle informací, měl Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá přijít ve speciálním pouzdře, což však chybělo. Kdyby nešlo o dárek, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, avšak i přesto domluva byla příjemná. Omluvili se mi a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je výběr dopravců. Prodejce nabízí jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Josef Nachtman, Odunec

Josef Nachtman, Odunec:
Chci vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky obden a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Jáchym Michek, Olešná

Jáchym Michek, Olešná:
Parádní věc, z mojí strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s Tepláky adidas Originals Sst Tp Modráem, který jsem si pořídil. Častokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo výrobek doručen poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za rok, určitě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Simona M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš C: Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

David P: tak jsem to dostala aje to super

Matyáš R: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tepláky adidas Originals Sst Tp Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt