Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1574 Kč
Naše cena: 1049 Kč Ověřit dostupnost

Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant. Střih: Fitted - přiléhavý, bez efektu stažení, těsnější pro moderní vzhled bez efektu komprese. Tento střih odpovídá velikostí evropskému číslování, ale v určitých částech (např. ramena, břicho či ruce) bude o trochu vypasovanější. Pokud si nejste jistí s velikostí, přikloňte se raději k té větší. Pánské tepláky fitted střihu z originálního a lehkého materiálu. Použitá technologie odvádí pot a udrží Vás déle v suchu, s materiálem French Terry budete v pohodlí při veškerých aktivitách. Tepláky se zužujícími se nohavicemi. Střih s prostornými kapsami, elastický pas a logo Under Armour na nohavici. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), ColdGear (absorbuje a drží tělesné teplo). Materiál: 100% Polyester

3 důvody proč prodáváme Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Sofie Stratilová, Strachotín

Sofie Stratilová, Strachotín:
Dlouho jsem váhala mezi tímto Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

Andrea Šromotová, Kobeřice

Andrea Šromotová, Kobeřice:
Tento Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá je absolutně TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší záruku, skvělý manuál a také možnost zdarma porady. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného jednání.

Gabriela Sotolářová, Ostrov nad Oslavou

Gabriela Sotolářová, Ostrov nad Oslavou:
Potřebovala jsem tento Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá velmi okamžitě doručit a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je spokojený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Karolína Kämpfová, Opočnice

Karolína Kämpfová, Opočnice:
V době, kdy jsem Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá poprvé spatřila a vedle něj takhle nízkou cenu, tak jsem se málem až lekla. Jenomže řekla jsem si, že produkt vyzkouším. Naštěstí, protože tato věcička fakt předčila moje požadavky. Čekala jsem nějaký šmejd, ale dostala jsem opravdu kvalitní skvělá věc z kvalitního materiálu, kterou používám téměř neustále! Parádní a velmi levná koupě, podobných jsem poslední dobou příliš mnoho neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2019.

Hodnocení Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Kristýna Š: Ideální k osmnáctinám :)

Vít L: Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šárka V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alžběta D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt