Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1574 Kč
Naše cena: 1049 Kč Ověřit dostupnost

Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant. Střih: Fitted - přiléhavý, bez efektu stažení, těsnější pro moderní vzhled bez efektu komprese. Tento střih odpovídá velikostí evropskému číslování, ale v určitých částech (např. ramena, břicho či ruce) bude o trochu vypasovanější. Pokud si nejste jistí s velikostí, přikloňte se raději k té větší. Pánské tepláky fitted střihu z originálního a lehkého materiálu. Použitá technologie odvádí pot a udrží Vás déle v suchu, s materiálem French Terry budete v pohodlí při veškerých aktivitách. Tepláky se zužujícími se nohavicemi. Střih s prostornými kapsami, elastický pas a logo Under Armour na nohavici. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), ColdGear (absorbuje a drží tělesné teplo). Materiál: 100% Polyester

3 důvody proč prodáváme Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Sofie Stratilová, Strachotín

Sofie Stratilová, Strachotín:
Dlouho jsem váhala mezi touto Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na základě telefonátu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně milá a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Andrea Šromotová, Kobeřice

Andrea Šromotová, Kobeřice:
Tuto Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá je zcela TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem získala hdně delší záruku, skvělý návod a také možnost bezplatné konzultace. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného jednání.

Gabriela Sotolářová, Ostrov nad Oslavou

Gabriela Sotolářová, Ostrov nad Oslavou:
Nutně jsem chtěla tento Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá velmi rychle poslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Karolína Kämpfová, Opočnice

Karolína Kämpfová, Opočnice:
V době, kdy jsem Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá poprvé našla a u něj takhle příjemnou cenovku, tak jsem se téměř až vyděsila. Avšak řekla jsem si, že ho otestuji. Dobrá volba, protože tahle věcička dokonale předčila moje požadavky. Čekala jsem nějaký blbost, ale byla to velmi kvalitní parádní věcička z odolného materiálu, kterou používám skoro pořád! Spokojená a velice výhodná koupě, stejných jsem do té doby příliš mnoho neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2019.

Hodnocení Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

František N: 110 % spokojenost

Nikol B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Radim N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Miroslav M: Jsem ráda, že to mám

Denis S: Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tepláky Under Armour Tech Terry Tapered Pant Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt