Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Thera-Band Medicinbal 2,5 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Thera-Band Medicinbal 2,5 kg vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 725 Kč Ověřit dostupnost

Thera-Band Medicinbal o průměru 11,4 cm v béžové barvě s nejnižší možnou vahou z šesti dostupných 0,5 kg. Lehké závaží Thera-Band je skvělou alternativou ke klasickým izotonickým činkám. Jde o univerzální cvičební pomůcku vhodnou například pro seniory s artritidou, či s limitovaným úchopem, dále také pro každého, kdo chce posílit vytvarovat a vypracovat postupně svaly na rukou. Závaží se skvěle hodí k balančnímu či stabilizačnímu tréninku. Thera-Band Lehké závaží se dobře drží a jeho unikátní náplň bez latexu zaručuje konstantní velikost závaží u všech šesti barev, díky čemuž lze předejít změně techniky či úchopu při zvyšování zátěže. Originální systém progresivního tréninku Thera-Band jejž nabízí šest stupňů barevně odlišené zátěže, umožňuje plynulý přechod od nejnižší zátěže, která činí 0,5 kg až po tu nejvyšší, která je 3 kg.

3 důvody proč prodáváme Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Adam Stankovič, Těchařovice

Adam Stankovič, Těchařovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Thera-Band Medicinbal 2,5 kg. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo dost šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam Thera-Band Medicinbal 2,5 kg chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co chcete.

Zuzana Branková, Postřekov

Zuzana Branková, Postřekov:
Tento obchod i Thera-Band Medicinbal 2,5 kg vřele doporučuji. Objednávala jsem tady již po druhé a pokaždé všechno přišlo v cajku a do tří dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Matouš Štrunc, Dlouhé

Matouš Štrunc, Dlouhé:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o Thera-Band Medicinbal 2,5 kg, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

Rozálie Selníková, Holedeč

Rozálie Selníková, Holedeč:
Tento Thera-Band Medicinbal 2,5 kg je zcela TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala hdně delší záruku, perfektní manuál a také možnost zdarma porady. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto ochotného přístupu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Patrik B: Celkem jsem spokojený.

Václav P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Adéla O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kamila T: já jsem to prostě chtěla

Samuel P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Thera-Band Medicinbal 2,5 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt