Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Thera-Band Medicinbal 2,5 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Thera-Band Medicinbal 2,5 kg vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 659 Kč Ověřit dostupnost

Thera-Band Medicinbal o průměru 11,4 cm v béžové barvě s nejnižší možnou vahou z šesti dostupných 0,5 kg. Lehké závaží Thera-Band je skvělou alternativou ke klasickým izotonickým činkám. Jde o univerzální cvičební pomůcku vhodnou například pro seniory s artritidou, či s limitovaným úchopem, dále také pro každého, kdo chce posílit vytvarovat a vypracovat postupně svaly na rukou. Závaží se skvěle hodí k balančnímu či stabilizačnímu tréninku. Thera-Band Lehké závaží se dobře drží a jeho unikátní náplň bez latexu zaručuje konstantní velikost závaží u všech šesti barev, díky čemuž lze předejít změně techniky či úchopu při zvyšování zátěže. Originální systém progresivního tréninku Thera-Band jejž nabízí šest stupňů barevně odlišené zátěže, umožňuje plynulý přechod od nejnižší zátěže, která činí 0,5 kg až po tu nejvyšší, která je 3 kg.

3 důvody proč prodáváme Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Radim Vyhnal, Lestkov

Radim Vyhnal, Lestkov:
Perfektní nákup, z mé strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s Thera-Band Medicinbal 2,5 kgem, který jsem si zakoupil. Častokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo balíček dodán poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

Nikolas Štuller, Hrabůvka

Nikolas Štuller, Hrabůvka:
Dohledal jsem v tomto eshopu jednu z těch nejlevnějších cen Thera-Band Medicinbal 2,5 kg, který jsem sháněl. Proto jsem objednal, jelikož se mi líbil design eshopu, na kterých bylo jasně vidět, co nakupující objednává. Doručení produktu bylo okamžité, bleskové a bezchybné, proto jsem byl o to mnohem rád. S celým procesem obchodu jsem velmi spokojen a výrobek je opravdu top. Můžu jen doporučit každému.

Barbora Drexlerová, Podhradní Lhota

Barbora Drexlerová, Podhradní Lhota:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě Thera-Band Medicinbal 2,5 kg přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Klára V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Oliver H: Celkem jsem spokojený.

Natálie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Rozálie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Thera-Band Medicinbal 2,5 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Thera-Band Medicinbal 2,5 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt