Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml

Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml

Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1429 Kč Ověřit dostupnost

Alien Oud Majestueux od značky Thierry Mugler je orientálně-květinová, dřevitá vůně pro ženy, která byla poprvé veřejnosti představena v roce 2015. V úvodu se ukrývá šafrán a kardomon, srdce vůně patří kašmíru a jasmínu a na závěr se rozvine vůně ambry a agarového dřeva.

3 důvody proč prodáváme Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml

Dominika Mojžíšová, Obytce

Dominika Mojžíšová, Obytce:
Jestliže by mi před časem někdo řekl, že si produkt koupím, pravděpodobně bych se mu vysmála. Avšak když se nám s mužem narodil syn a já zůstala na mateřské, hodně jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A oči mi padly zrovna na Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml. Teď bych uvedla, že jsem měla kliku. Protože to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a nedám na ni dopustit.

Antonín Vilímovský, Myslín

Antonín Vilímovský, Myslín:
Šikovný a jemný pracovník. Pracuje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být propracovanější, ale běžnému uživateli bude po všech stránkách plně vyhovovat. Je nenáročný na údržbu, což určitě ocení i dámy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez závad. Klidně doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Lukáš Šelle, Uhlířov

Lukáš Šelle, Uhlířov:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Hezky vypadá, hezky se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji pořídit ještě dva švagrovi k svátku, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po zakoupení už dlouho nebyl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml

Tereza C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Linda Š: Je to dostatečné?

Linda Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eliška N: Ideální k osmnáctinám :)

Šimon O: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Thierry Mugler Alien Oud Majestueux - EDP 90 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt