Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1794 Kč
Naše cena: 1196 Kč Ověřit dostupnost

Toaletní papír Tork - Mini Jumbo role, 2 vrstvy. Vhodný pro místa s velkou spotřebou. Čistě bílá barva toaletního papíru. Ekonomická délka rolí. Lidé požadují toalety s vysokou úrovní komfortu a spolehlivosti všude tam, kde pracují, baví se či nakupují. Nabídka toaletního papíru Tork zahrnuje celou řadu papíru v různých formátech a velikostech, od jumbo rolí pro ta nejfrekventovanější místa až po konvenční toaletní papír pro všechny typy toalet. Vhodné pro velmi frekventovaná místa. Dobrá kvalita.Parametry:Systém: T2Užitek: toaletní papír Tork - Jumbo mini role, 850 útržků, délka útržku 20cmBarva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza Počet vrstev: 2Délka: 170 mPrůměr: 19 cmVáha: 7.52 kgBalení obsahuje: 12 ks Prodej pouze celého balení!

3 důvody proč prodáváme Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Radek Hodánek, Pustověty

Radek Hodánek, Pustověty:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě líbí se. Nejprve jsem chtěl objednat novější Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším kusem a jsem za to i rád. Bratr si pořídil tedy novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

Julie Boučková, Kamenný Most

Julie Boučková, Kamenný Most:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks. Váhala jsem, jestli si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po několika týdnech, kdy jsem Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Roman Stumpf, Vršce

Roman Stumpf, Vršce:
Mnohokrát jsem už prodělal. Často se nechám ukecat a pořídím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

Richard Bukač, Malešovice

Richard Bukač, Malešovice:
Za mě Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 06. 2018.

Hodnocení Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Natálie Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vojtěch S: 110 % spokojenost

Laura L: nemá chybu

Anežka S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Barbora L: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Toaletní papír Tork Premium T2 v Mini Jumbo roli, 2 vrstvy, 12ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt