Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml

Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml

Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 5969 Kč Ověřit dostupnost

Venetian Bergamot je dřevitě-kořeněná vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří bergamot, černý a růžový pepř a zázvor. Srdce se skládá z květu ylang-ylang, gardénie, cedru, pepřového dřeva a magnólie. V základu se rozvoní fazole tonka, santalové dřevo a kašmíran. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

3 důvody proč prodáváme Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml

Roman Vacl, Svitavy

Roman Vacl, Svitavy:
Jako muž nemám moc času zjišťovat různá možnosti. Proto jsem věděl, který výrobek požaduji. Našel jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. profesionální komunikace prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že můžu tento Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml všem doporučit. Jsem spokojen a přitom hezky překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Perfektní obchod.

Dominika Milecová, Machová

Dominika Milecová, Machová:
Tento Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml jsem vybírala holce a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za nejlevnější cenu. Oslovila jsem několik obchodů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem poptávala. Po týdnu zkoušení jsme natolik spokojení, že jsme u vás objednali ještě jednu Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml. Dceři se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Matěj Hetzer, Kvasice

Matěj Hetzer, Kvasice:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k objednávce, až se mi objevilo slovo „ERROR“. Poté jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako dobrý krok. Majitel zjistil, že má závažnou systémovou chybu, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě kontakt, a ihned poté, co správně zprovoznil nákupní košík, kontaktoval mě a objednávku jsme dokončili s dárkem navíc.

Jan Šarapatka, Charváty

Jan Šarapatka, Charváty:
S touto Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít strach s Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml pracovat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je hodně tichý. Klidně ho komukoliv poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml

Julie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marek K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jaroslav B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt