Topnatur Probio kaše 180 g

Topnatur Probio kaše 180 g

Topnatur Probio kaše 180 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Topnatur Probio kaše 180 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Topnatur Probio kaše 180 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 59 Kč Ověřit dostupnost

Probio kaše čokoláda s proteinem obsahuje 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na jednu porci.

3 důvody proč prodáváme Topnatur Probio kaše 180 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Topnatur Probio kaše 180 g

Aneta Linhartová, Rpety

Aneta Linhartová, Rpety:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás koupila Topnatur Probio kaše 180 g, který zcela předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru především na design, ale manža ocenil také užitečnost. Zcela skvělý obchod. Manža si u vás potom objednal obdobný model a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte dobré a úžasné zboží.

Matyáš Reitspies, Kamenec u Poličky

Matyáš Reitspies, Kamenec u Poličky:
Když jsem váš Topnatur Probio kaše 180 g poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych šetřil kačky na důležitější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva Topnatur Probio kaše 180 g spatříla, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Tadeáš Kubák, Hořovice

Tadeáš Kubák, Hořovice:
Topnatur Probio kaše 180 g dorazil ve stoprocentním stavu a včas. Bohužel dle nabídky, měl Topnatur Probio kaše 180 g přijít v dárkovém pouzdře, což však chybělo. Kdyby nešlo o prezent, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem musel, avšak i tak domluva byla nekonfliktní. Prodejce se omluvil a bezprostředně poté mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, byla doprava. Prodejce preferuje jednu společnost, která si účtuje balné. Další finanční prostředky navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2018.

Hodnocení Topnatur Probio kaše 180 g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Topnatur Probio kaše 180 g

Nikol P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Johana H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Aleš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denisa B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michael V: Topnatur Probio kaše 180 g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Topnatur Probio kaše 180 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Topnatur Probio kaše 180 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt