Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá

Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá

Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 629 Kč
Naše cena: 419 Kč Ověřit dostupnost

Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black. Pánské černé tričko Levi´s s originálním bílým potiskem "Prague" na hrudníku. Stylový kousek, který by neměl chybět v šatníku žádnému milovníkovi hlavního města. Tričko má krátký rukáv a kulatý výstřih. Je vyrobeno ze 100% bavlny, takže se v něm budete cítit skvěle. Materiál: 100% Bavlna

3 důvody proč prodáváme Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá

Nikola Koutenská, Lhánice

Nikola Koutenská, Lhánice:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou informace o Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá. Přemýšlela jsem, zda si jej mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se třeba hodit našim dětem. Po pár týdnech, kdy jsem Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá používala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Nela Bekárková, Šumperk

Nela Bekárková, Šumperk:
Pořídila jsem si u vás Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Aneta Leksová, Tvrdonice

Aneta Leksová, Tvrdonice:
Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá překvapil, mám ho odtud objednaný od července a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2019.

Hodnocení Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá

Laura B: dobré

Denisa G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kryštof A: Jsem ráda, že to mám

Lukáš Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tričko LEVI'S Destination Tee City Tee Prague Black Černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt