Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 839 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Magdaléna Šušková, Tištín

Magdaléna Šušková, Tištín:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně okamžitě došlo, že to, co hledám, je Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

Julie Trpíková, Dlouhá Třebová

Julie Trpíková, Dlouhá Třebová:
Věřím, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to hrozný rámus, a co se týče použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto nízkou cenu zaplatila.

Laura Šolarová, Břežany II

Laura Šolarová, Břežany II:
Objednala jsem si Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle vypadá. Mám ráda šikózní a kvalitní věci, které vynikají vysokou odolností a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml opravdu netrpělivě čekala.

Markéta Mitasová, Nový Jáchymov

Markéta Mitasová, Nový Jáchymov:
Jako postarší dáma se dnes moc nevyznám v tom, co je výhodné. Často dám na zkušenosti kohokoliv znalejšího a na testy, které si výrobek získal u dalších kupujících. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml užívám už dva týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také napsat hodně seriózní jednání ze strany prodejce.

Karolína Břeňová, Velká Jesenice

Karolína Břeňová, Velká Jesenice:
K Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml můžu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou téměř dokonalé. K dispozici je v více příchutích, které lze objednat v normálním obchodě. Snoubí v sobě bezvadnou chuť s šetrným a zároveň skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Natálie Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea R: Je to dostatečné?

Miroslav Š: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alžběta L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt