Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 839 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Magdaléna Šušková, Tištín

Magdaléna Šušková, Tištín:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

Julie Trpíková, Dlouhá Třebová

Julie Trpíková, Dlouhá Třebová:
Doufám, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to skvělý kravál, a co se týče použitelnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní model. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem rozumnou cenu opět dala.

Laura Šolarová, Břežany II

Laura Šolarová, Břežany II:
Pořídila jsem si Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle funguje. Mám ráda šikózní a perfektní věci, které vynikají vysokou výdrží a jsou držáky. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml opravdu spěchala.

Markéta Mitasová, Nový Jáchymov

Markéta Mitasová, Nový Jáchymov:
Jako starší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na rady kohokoliv znalejšího a na recenze, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml používám už několik týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také zmínit hodně příjemné jednání ze strany obchodu.

Karolína Břeňová, Velká Jesenice

Karolína Břeňová, Velká Jesenice:
K Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml mohu jen říci, že jeho vlastnosti jsou téměř dokonalé. K dispozici je v více vzorech, které lze sehnat v běžném krámě. Snoubí v sobě perfektní zpracování s jemným a také skvělým vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj dcera.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Václav P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jaroslav B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ema M: dobré

Marie L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína D: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt