Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 839 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Aleš Šipkovský, Vlčková

Aleš Šipkovský, Vlčková:
Musím Vám říct, že k Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, nedočkavě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Jan Rutter, Drevníky

Jan Rutter, Drevníky:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,deky, karimatky, skládací stoleček s křesly, oblečení, kola a pod. Toto je perfektní Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení stolkem.

Tobiáš Henčl, Vanov

Tobiáš Henčl, Vanov:
Přál jsem si udělat radost manželce k svátku. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml je báječný. Manželka byla nadšená. Překvapivě jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Matěj Kolda, Šebrov-Kateřina

Matěj Kolda, Šebrov-Kateřina:
Jsem povahou Střelec - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyběhla reklama na Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml, zkusil jsem to objednal. A bingo, trefa do středu. Zboží přišel bezvadně zabalený a a proto neponičený. Skvělý poměr cena/výkon, pěkný povrch, jené používání, profesionální zpracování. Celkem výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Barbora W: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

František M: tak jsem to dostala aje to super

Eliška Š: děda je z dárku je nadšený

Denisa K: Tento Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sebastian N: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt