Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 839 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Aleš Šipkovský, Vlčková

Aleš Šipkovský, Vlčková:
Musím Vám říct, že k Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Jan Rutter, Drevníky

Jan Rutter, Drevníky:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,spacáky, karimatky, kempingový stoleček s křesly, oblečení, šlapadla a pod. Toto je osobité Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml řešení - vše zabaleno v krabici, který je po rozložení stolkem.

Tobiáš Henčl, Vanov

Tobiáš Henčl, Vanov:
Chtěl jsem udělat radost ženě k narozeninám. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml je skvělý. Manželka byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám překvapený.

Matěj Kolda, Šebrov-Kateřina

Matěj Kolda, Šebrov-Kateřina:
Jsem povahou hrdina - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyskočila reklama na Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml, zkusil jsem to objednal. A terno, trefa do černého. Zboží dorazil bezvadně zabalený a a proto neporušený. Skvělý poměr cena/hodnota, hezký povrch, jené zacházení, dokonalé zpracování. Prostě výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Adam K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jakub H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina K: dobré

Viktorie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Roman H: Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt