Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 839 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Aleš Tráva, Žernov

Aleš Tráva, Žernov:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost doručení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před týdnem jsem objednával Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Viktor Piško, Jistebnice

Viktor Piško, Jistebnice:
S ohledem na to, že mi Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml vypověděl službu, nezbylo, než objednat si další. Rozdíl mezi kamenným a online prodejcem byl jak v ceně, tak dopravě a navíc ve službách. Přestože vyžaduji osobní kontakt a možnost si Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml vyzkoušet, pro jednou jsem jsem dal na službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tuto firmu doporučuji.

Zdeněk Rejfek, Červená Lhota

Zdeněk Rejfek, Červená Lhota:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,spacáky, karimatky, zahradní stoleček s židličkami, oblečení, tříkolky a pod. Toto je osobité Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení stolečkem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Viktor G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Barbora K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Valerie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt