Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Jana Lajbnerová, Všestudy

Jana Lajbnerová, Všestudy:
Když jsem našla inzerát na Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml dlouho jsem nečekala a okamžitě zakoupila. Dodání bylo v krátké době a já jsem začala hned používat. Je to přesně, co jsem potřebovala a jsem Hodně klidná. Jsem doporučila přítelkyním, moc se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

Jana Miklóšová, Máslovice

Jana Miklóšová, Máslovice:
Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Markéta Zoglauerová, Hroubovice

Markéta Zoglauerová, Hroubovice:
V čtvrtek jsem dostala Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stačila otestovat, zda opravdu funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jako perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Ondřej Ž: 110 % spokojenost

Roman K: funkční výrobek

Alena K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominik V: Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Julie K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt