Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Jana Lajbnerová, Všestudy

Jana Lajbnerová, Všestudy:
Když jsem našla inzerát na Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml dlouho jsem neváhala a ihned objednala. Dodání bylo v krátké době a já jsem začala hned používat. Je to ono, co jsem chtěla a jsem velmi klidná. Jsem doporučila známým, hodně se jim líbil a budou jej také objednávat. Mockrát děkuji.

Jana Miklóšová, Máslovice

Jana Miklóšová, Máslovice:
Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml pro nás v rodině znamená hlavně spolehlivou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Markéta Zoglauerová, Hroubovice

Markéta Zoglauerová, Hroubovice:
V pátek jsem obdržela Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stačila vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jako super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Aneta K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Laura N: nemá chybu

Lucie R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jakub Z: funkční výrobek

Gabriela M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt