Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Oliver Lammel, Malenice

Oliver Lammel, Malenice:
Dostal jsem ho od manželky. Já sám bych si dříve nikdy neřekl, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe docela strádal. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na hrdinu. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml zkusil a zjistil, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, který se mi svěřil se podobným zádrhelem.

Pavel Hansgut, Sibřina

Pavel Hansgut, Sibřina:
Tento Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem si vybral po přečtení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Jan Koleno, Starý Hrozenkov

Jan Koleno, Starý Hrozenkov:
Vyborný Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem května stala přespříliš, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Nikola Chocholová, Račín

Nikola Chocholová, Račín:
Když jsem Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml poprvé uviděla a u něj takhle prima cenovku, tak jsem se málem až lekla. Avšak řekla jsem si, že zboží prověřím. Bylo to dobře, protože tato věc dokonale překonala moje představy. Očekávala jsem absolutní blbost, ale dostala jsem fakt kvalitní skvělá věcička z pevného materiálu, kterou využívám téměř pořád! Spokojená a velice výhodná koupě, podobných jsem poslední dobou příliš mnoho neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Jáchym T: je to fajné

Natálie L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sofie D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Natálie Č: Ideální k osmnáctinám :)

Matouš G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt