Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Oliver Lammel, Malenice

Oliver Lammel, Malenice:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepřiznal, že by mi mohl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe docela strádal. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml otestoval a poznal, že funguje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se podobným problémem.

Pavel Hansgut, Sibřina

Pavel Hansgut, Sibřina:
Tento Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem si vybral po dohledání různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

Jan Koleno, Starý Hrozenkov

Jan Koleno, Starý Hrozenkov:
Vyborný Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem ledna stala přespříliš, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Nikola Chocholová, Račín

Nikola Chocholová, Račín:
V době, kdy jsem Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml poprvé našla a vedle něj takto akční cenu, tak jsem se málem až lekla. Ovšem řekla jsem si, že ho otestuji. Naštěstí, protože tahle věcička fakt předčila moje představy. Čekala jsem absolutní blbost, ale dorazila mi opravdu kvalitní skvělá věcička z pevného materiálu, kterou používám téměř neustále! Skvělá a cenově přijatelná koupě, takových jsem poslední dobou příliš mnoho neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Tereza B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Martin B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominika J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karel R: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt