Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Oliver Lammel, Malenice

Oliver Lammel, Malenice:
Dostal jsem ho od manželky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml otestoval a zjistil, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, která se mi svěřil se stejným problémem.

Pavel Hansgut, Sibřina

Pavel Hansgut, Sibřina:
Tento Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako slušný výrobek.

Jan Koleno, Starý Hrozenkov

Jan Koleno, Starý Hrozenkov:
Vyborna Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem května stala přespříliš, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

Nikola Chocholová, Račín

Nikola Chocholová, Račín:
V momentě, kdy jsem Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml poprvé našla a u něj takhle prima cenovku, tak jsem se málem až vyděsila. Avšak řekla jsem si, že zboží prověřím. Naštěstí, protože tato věcička fakt předčila moje požadavky. Čekala jsem absolutní blbost, ale dorazila mi opravdu kvalitní parádní věc z odolného materiálu, kterou používám skoro každý den! Parádní a opravdu levná koupě, podobných jsem v poslední době moc neudělala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Matyáš H: Jsem ráda, že to mám

Karel O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura K: děda je z dárku je nadšený

Lucie R: já jsem to prostě chtěla

Hana V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt