Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Ema Potočárová, Nesvačily

Ema Potočárová, Nesvačily:
S Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Kateřina Trulejová, Sebečice

Kateřina Trulejová, Sebečice:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a úhlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání objednaného Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml a super zabalení zboží, aby balíček nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace informovaná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Aneta Reslová, Lhota u Vsetína

Aneta Reslová, Lhota u Vsetína:
Kupovat cokoliv nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru objednávám jen to nejdokonalejší.

Aneta Polcarová, Křenovy

Aneta Polcarová, Křenovy:
Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml u nás ve skladu jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to teda zkusit. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta investice není tak vysoká. Nelituji ani haléře, kterou jsem za Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml utratila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml objednaly další dvě.

Jáchym Bruštík, Hostín u Vojkovic

Jáchym Bruštík, Hostín u Vojkovic:
Už kdysi jsem chtěl takový výrobek otestovat. Ale až jsem vypátral internetový obchod s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml, již jsem neměl nad čímkoliv neustále váhat. Perfektní zákaznická podpora ze strany společnosti, vše proběhlo na chlup tak, jak jsem očekával. Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml včas přivezl kurýr a od toho momentu ho den co den k plné spokojenosti využívám. Má snad jen drobnou vadu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na vteřinu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Simona K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Hana P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Hana K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Petra M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Rozálie B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt