Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Ema Potočárová, Nesvačily

Ema Potočárová, Nesvačily:
S Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem nejvíce spokojená, perfektně sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

Kateřina Trulejová, Sebečice

Kateřina Trulejová, Sebečice:
Nejdříve mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml a super zabalení balíčku, aby zboží nebylo poničeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace příjemná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

Aneta Reslová, Lhota u Vsetína

Aneta Reslová, Lhota u Vsetína:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zaplatila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku objednávám jen to nejlepší.

Aneta Polcarová, Křenovy

Aneta Polcarová, Křenovy:
Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml u nás ve skladu jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám sama zkušenost. Docela ta investice není tak vysoká. Nelituji ani koruny, kterou jsem za Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml utratila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml zakoupily další pět.

Jáchym Bruštík, Hostín u Vojkovic

Jáchym Bruštík, Hostín u Vojkovic:
Již před nějakou dobou jsem měl v plánu podobný výrobek zakoupit. Když jsem pak narazil na webovky Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml, již jsem neměl nad čímkoliv nadále pochybovat. Bezchybná zákaznická podpora ze strany e-shopu, všechno realizovalo přesně takovým způsobem, jak jesm chtěl. Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml včas přivezl pošťák a od toho momentu ho každý den k absolutní spokojenosti využívám. Má ovšem jedinou chybu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na sekundu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Jáchym H: 110 % spokojenost

Barbora P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Julie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lukáš G: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt