Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 639 Kč Ověřit dostupnost

Trussardi oslavila sté výročí svého vzniku v roce 2011. Součástí oslav je i uvedení dvojice vůní Trussardi Donna a Trussardi Uomo. Jejich úkolem je přesvědčit, že za pověstí značky Trussardi stojí především tvrdá a poctivá práce. Obě nové linie v sobě nesou vzpomínku na první vůně Trussardi, které byly uvedeny v osmdesátých letech minulého století a které dodnes patří k nezapomenutelným kompozicím. Vůně Trussardi Uomo symbolizuje smyslnou eleganci. Intenzivní úvod se nese ve znamení italských citronů doplněných bergamotem, muškátovým oříškem a galbanem. Po razantním úvodu přichází zklidnění v podobě fialky, kakosty a šalvěje dodávající celé kompozici na nepatrně smyslném podtónu. V samém závěru přichází řada na kombinaci luxusní kůže s opojným pačuli a lišejníkem.

3 důvody proč prodáváme Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Ema Potočárová, Nesvačily

Ema Potočárová, Nesvačily:
S Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem hodně spokojená, skvěle sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

Kateřina Trulejová, Sebečice

Kateřina Trulejová, Sebečice:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dovezení zakoupeného Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml a super zabalení zboží, aby balíček nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace příjemná a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Aneta Reslová, Lhota u Vsetína

Aneta Reslová, Lhota u Vsetína:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na kvalitu. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou dceru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku kupuji jen to nejlepší.

Aneta Polcarová, Křenovy

Aneta Polcarová, Křenovy:
Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň zkusit. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml objednaly další čtyři.

Jáchym Bruštík, Hostín u Vojkovic

Jáchym Bruštík, Hostín u Vojkovic:
Už několikrát jsem se chystal takový výrobek vyzkoušet. Když jsem pak narazil na webovky Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml, rázem jsem neměl nad čímkoliv pořád váhat. Velmi dobrá komunikace ze strany eshopu, vše realizovalo na chlup tak, jak jsem očekával. Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml ve smluvený den doručili a od toho momentu ho každý den k plné spokojenosti využívám. Má ale jedinou chybu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na chvilku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Johana Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kamila G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lukáš V: tak jsem to dostala aje to super

Jonáš K: Celkem jsem spokojený.

Emma Ř: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Trussardi Uomo 2011 - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt