Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 761 Kč
Naše cena: 507 Kč Ověřit dostupnost

Tullamore Dew je pravá irská whiskey nabízející velmi příjemnou, lehkou až éterickou vůni s ovocnými a dřevitými tóny.

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Sára Šeráková, Zbýšov

Sára Šeráková, Zbýšov:
Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB jsem si poprvé pořídila na podzim. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž naprosto boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro dceru a ta je z toho taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

Kamila Kroutilíková, Rybník

Kamila Kroutilíková, Rybník:
Chtěla jsem potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec shopu mne ubezpečil, že požadovaný Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB mají skladem a doručí jej do druhého dne, přítel byl z dárku nadšený a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

Magdaléna Rynešová, Benecko

Magdaléna Rynešová, Benecko:
Jsem už postarší paní a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB a otázal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a včera dopoledne přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a štěstíčka.

Matyáš Paukrt, Stvolínky

Matyáš Paukrt, Stvolínky:
Tento Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB jsem zakoupil poprvé a můžu s láskou recenzovat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento produkt si zase pořídím jen zde. Jsem opravdu spokojený a můžu všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 06. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Aleš K: Přišlo to celkem rychle

Kryštof K: je to fajné

Jiří B: tak jsem to dostala aje to super

Kristián Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alena T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt