Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 761 Kč
Naše cena: 507 Kč Ověřit dostupnost

Tullamore Dew je pravá irská whiskey nabízející velmi příjemnou, lehkou až éterickou vůni s ovocnými a dřevitými tóny.

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Sára Šeráková, Zbýšov

Sára Šeráková, Zbýšov:
Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB jsem si prvně koupila na jaře. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle věcička je totiž úplně miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Kamila Kroutilíková, Rybník

Kamila Kroutilíková, Rybník:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej zakoupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu chytře. Prodavač e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB mají skladem a zašlou jej do druhého dne, děda byl z dárku nadšen a já jsem moc spokojena, že jsem dobře vybrala.

Magdaléna Rynešová, Benecko

Magdaléna Rynešová, Benecko:
Jsem už starší žena a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB a zeptal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho pořídil} a včera ráno přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Matyáš Paukrt, Stvolínky

Matyáš Paukrt, Stvolínky:
Tento Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB jsem objednal poprvé a můžu s radostí oznámit, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím říct, že tento výrobek si zase pořídím jen zde. Jsem zcela spokojený a můžu všem pouze doporučit. Jistota a kvalita. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Sabina B: Tento Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana Á: já jsem to prostě chtěla

Kristián V: je to fajné

Jana P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tomáš V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew 0,7l 40% + 2x sklo GB

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt