Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1869 Kč
Naše cena: 1246 Kč Ověřit dostupnost

Pohádkově dokonalá chuť desetileté whiskey Tullamore Dew Single Malt vzniká díky rokům zrání v sudech po bourbonu, Dry Oloroso Sherry, portském a...

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Gabriela Nečasová, Mírov

Gabriela Nečasová, Mírov:
Objednala jsem si Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB někdy před třemi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u branky s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu podle návodu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak věřím, že spln svůj účel.

Jáchym Bill, Čistěves

Jáchym Bill, Čistěves:
Jsem povahou Střelec - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyskočila reklama na Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB, zkusil jsem to zakoupil. A bingo, trefa do černého. Produkt dorazil bezvadně zabalený a tím pádem neponičený. Vynikající poměr cena/výkon, hezký povrch, jené používání, dokonalé vyhotovení. Celkem výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Barbora Potočná, Nejepín

Barbora Potočná, Nejepín:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Michael Káninský, Česká Třebová

Michael Káninský, Česká Třebová:
Čtyřikrát jsem se musel proklikat zpět k potvrzení objednávky, až se mi objevilo upozornění ”CHYBA“. Nakonec jsem se rozhodl zavolat, což se ukázalo jako chytrý krok. Provozovatel oznámil, že má nějakou chybu v systému, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě e-mail, a okamžitě poté, co dal do pořádku internetové stránky, zavolal mi a objednávku jsem měl s dárkem navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Viktor V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denisa B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lukáš R: je to fajné

Šimon K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt