Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1869 Kč
Naše cena: 1246 Kč Ověřit dostupnost

Pohádkově dokonalá chuť desetileté whiskey Tullamore Dew Single Malt vzniká díky rokům zrání v sudech po bourbonu, Dry Oloroso Sherry, portském a...

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Gabriela Nečasová, Mírov

Gabriela Nečasová, Mírov:
Objednala jsem si Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB někdy před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil doručovatel u dveří s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu podle manuálu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak věřím, že spln svůj účel.

Jáchym Bill, Čistěves

Jáchym Bill, Čistěves:
Jsem povahou přímý člověk - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na internetu vyskočila reklama na Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB, zkusil jsem to pořídil. A terno, trefa do středu. Produkt přišel bezchybně zabalený a tím pádem neponičený. Skvělý poměr cena/kvalita, hezký vzhled, jené zacházení, dokonalé zpracování. Prostě výhra a absolutní spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Barbora Potočná, Nejepín

Barbora Potočná, Nejepín:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Michael Káninský, Česká Třebová

Michael Káninský, Česká Třebová:
Třikrát jsem se musel vracet k objednávce, až jsem přečetl upozornění ”NELZE PROVÉST“. Nakonec jsem se rozhodl zavolat, což byl skvělý tah. Technik řekl, že má nějakou chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě e-mail, a okamžitě poté, co správně zprovoznil e-shop, zavolal mi a objednávku jsem získal s bonusem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Marek B: tak jsem to dostala aje to super

Richard B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Andrea S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tomáš L: funkční výrobek

Kateřina Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt