Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1869 Kč
Naše cena: 1246 Kč Ověřit dostupnost

Pohádkově dokonalá chuť desetileté whiskey Tullamore Dew Single Malt vzniká díky rokům zrání v sudech po bourbonu, Dry Oloroso Sherry, portském a...

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Gabriela Nečasová, Mírov

Gabriela Nečasová, Mírov:
Koupila jsem si Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB někdy před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil doručovatel u dveří s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu dle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak věřím, že spln svůj účel.

Jáchym Bill, Čistěves

Jáchym Bill, Čistěves:
Jsem povahou přímý člověk - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na internetu vyskočila reklama na Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB, hned jsem to objednal. A bingo, trefa do černého. Produkt dorazil bezvadně zabalený a a proto neporušený. Vynikající poměr cena/kvalita, pěkný povrch, příjemné zacházení, profesionální zpracování. Prostě výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Barbora Potočná, Nejepín

Barbora Potočná, Nejepín:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Michael Káninský, Česká Třebová

Michael Káninský, Česká Třebová:
Několikrát jsem se musel vrátit k potvrzení objednávky, až se mi objevilo slovo ”NELZE PROVÉST“. Poté jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako skvělý tah. Technik řekl, že má závažnou chybu v systému, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě kontakt, a okamžitě poté, co opravil nákupní košík, dal mi vědět a objednávku jsem dostal s dárkem navíc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Vanesa K: nemá chybu

Eva H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška T: Ideální k osmnáctinám :)

Viktor C: Celkem jsem spokojený.

Eva V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew 10y 0,7l 40% GB

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt