Tullamore Dew 1l 40%

Tullamore Dew 1l 40%

Tullamore Dew 1l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew 1l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew 1l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 734 Kč
Naše cena: 489 Kč Ověřit dostupnost

Rosa z Tullamore. Třikrát destilovaná směs tří typů irské whiskey, zrající ve třech typech sudů pro dokonale bohatou chuť. Okuste skutečnou legendu mezi whiskey.

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew 1l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew 1l 40%

Adam Palisa, Měšice

Adam Palisa, Měšice:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil Tullamore Dew 1l 40%? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Miroslav Makový, Třebušín

Miroslav Makový, Třebušín:
Tullamore Dew 1l 40% bych vytkl dětský design. Kvalitou se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem několik těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě pořádně zhodnotit, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první pohled jak Tullamore Dew 1l 40% je dobrý. Tím se můžu chlubit všude okolo.

Josef Škarohlíd, Jihlava

Josef Škarohlíd, Jihlava:
Kupoval jsem dárky pro děti a vybrané Tullamore Dew 1l 40%Y jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je pošťačka přinesla do práce. Vše bylo naprosto báječné.

Magdaléna Prchalová, Šarovy

Magdaléna Prchalová, Šarovy:
Tullamore Dew 1l 40% jsem obdržela k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i komunikace s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew 1l 40%

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew 1l 40%

Michael H: funkční výrobek

Aleš L: Jsem ráda, že to mám

Vojtěch E: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radim L: Tullamore Dew 1l 40% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Ema P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew 1l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew 1l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt