Tullamore Dew 1l 40%

Tullamore Dew 1l 40%

Tullamore Dew 1l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew 1l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew 1l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 734 Kč
Naše cena: 489 Kč Ověřit dostupnost

Rosa z Tullamore. Třikrát destilovaná směs tří typů irské whiskey, zrající ve třech typech sudů pro dokonale bohatou chuť. Okuste skutečnou legendu mezi whiskey.

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew 1l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew 1l 40%

Adam Palisa, Měšice

Adam Palisa, Měšice:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal Tullamore Dew 1l 40%? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

Miroslav Makový, Třebušín

Miroslav Makový, Třebušín:
Tullamore Dew 1l 40% bych vytkl dětský design. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych kolem osmdesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě pořádně říci, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Tullamore Dew 1l 40% vypadá. Tím se můžu chlubit všude okolo.

Josef Škarohlíd, Jihlava

Josef Škarohlíd, Jihlava:
Kupoval jsem dárky pro rodiče a vybrané Tullamore Dew 1l 40%Y jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je doručovatelka přinesla do domů. Vše bylo naprosto báječné.

Magdaléna Prchalová, Šarovy

Magdaléna Prchalová, Šarovy:
Tullamore Dew 1l 40% jsem dostala k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova matka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew 1l 40%

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew 1l 40%

Michaela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch S: Tullamore Dew 1l 40% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šimon H: Přišlo to celkem rychle

Nikolas K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma U: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew 1l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew 1l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt