Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2156 Kč
Naše cena: 1437 Kč Ověřit dostupnost

Tato limitovaná edice představuje třikrát destilovaný blend všech tří druhů irské whiskey, a to zlaté obilné whiskey, sladové a čisté pot still...

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Aleš Klicpera, Čečelovice

Aleš Klicpera, Čečelovice:
Při objednání Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem celkem nekompromisní. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu profesionální jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný obchod. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Pavel Kozlík, Staňkovice

Pavel Kozlík, Staňkovice:
Tento Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem objednával poprvé. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu očekávat a byl jsem mile překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla malá, ale produkt je úžasný! Takže mohu jen doporučit. Když přidám výhody co se týká rychlosti dodání a balení výrobku, tak jsem skutečně naprosto spokojen a šťasten, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Jana Pítrová, Vřesník

Jana Pítrová, Vřesník:
Vyzkoušela jsem už šest stejných produktů a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Vřele doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jasná výhra.

Amálie Kněžourová, Horní Němčice

Amálie Kněžourová, Horní Němčice:
nějaký čas jsem nemohla najít skoro takový Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%, který by mě nadchnul. Jsem celkem náročná a chci vždy to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem našla váš e-shop, který je hodně jednoduchý a nabídka navíc široká. Našla jsem téměř to, co jsem hledala za nízkou cenu. Ačkoliv jste to neměli k dodání, oceňuji velmi profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý obchůdek.

Sofie Niemczyková, Jesenec

Sofie Niemczyková, Jesenec:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Viktorie P: děda je z dárku je nadšený

Andrea B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda S: Tento Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alena H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt