Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2156 Kč
Naše cena: 1437 Kč Ověřit dostupnost

Tato limitovaná edice představuje třikrát destilovaný blend všech tří druhů irské whiskey, a to zlaté obilné whiskey, sladové a čisté pot still...

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Aleš Klicpera, Čečelovice

Aleš Klicpera, Čečelovice:
Při objednání Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem celkem přísný. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc korektní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný obchod. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Pavel Kozlík, Staňkovice

Pavel Kozlík, Staňkovice:
Tenhle Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem objednával prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu očekávat a byl jsem krásně překvapený. Navíc zboží neodpovídá ceně, cena byla malá, ale výrobek je úžasný! Proto mohu pouze doporučit. Když přidám výhody co se týká okamžitosti doručení a zabalení výrobku, tak jsem opravdu zcela spokojen a potěšen, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Jana Pítrová, Vřesník

Jana Pítrová, Vřesník:
Otestovala jsem už sedm podobných výrobků a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Vřele doporučuji! Při výčtu kladných funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude umět polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná volba.

Amálie Kněžourová, Horní Němčice

Amálie Kněžourová, Horní Němčice:
nějaký čas jsem nenašla najít přesně podobný Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%, který by mě uspokojil. Jsem celkem přísná a chci pokaždé to nejskvělejší za rozumnou cenu. Pak jsem našla váš e-shop, který je hodně přehledný a nabídka k tomu je pestrá. Objevila jsem přesně to, co jsem chtěla za nízkou cenu. I když jste to neměli skladem, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý obchůdek.

Sofie Niemczyková, Jesenec

Sofie Niemczyková, Jesenec:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Sára Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kateřina P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška Š: Tento Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michael E: funkční výrobek

František A: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt