Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2156 Kč
Naše cena: 1437 Kč Ověřit dostupnost

Tato limitovaná edice představuje třikrát destilovaný blend všech tří druhů irské whiskey, a to zlaté obilné whiskey, sladové a čisté pot still...

3 důvody proč prodáváme Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Aleš Klicpera, Čečelovice

Aleš Klicpera, Čečelovice:
Při objednání Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem hodně nekompromisní. Stojím si za zpracováním a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu profesionální jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Pavel Kozlík, Staňkovice

Pavel Kozlík, Staňkovice:
Tento Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem nakupoval prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu čekat a byl jsem krásně překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla malá, ale produkt je úžasný! Takže mohu jen doporučit. Když přidám výhody co se týká rychlosti doručení a zabalení zásilky, tak jsem opravdu zcela uspokojen a šťasten, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Jana Pítrová, Vřesník

Jana Pítrová, Vřesník:
Vyzkoušela jsem už sedm stejných produktů a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jednu vadu, za mě jednoznačná volba.

Amálie Kněžourová, Horní Němčice

Amálie Kněžourová, Horní Němčice:
Dlouho jsem nemohla najít skoro podobný Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%, který by mě nadchnul. Jsem celkem přísná a chci pokaždé to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem našla váš eshop, který je hodně přehledný a nabídka k tomu je široká. Objevila jsem téměř to, co jsem hledala za nízkou cenu. I když jste to neměli k dodání, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý obchůdek.

Sofie Niemczyková, Jesenec

Sofie Niemczyková, Jesenec:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Eva G: nemá chybu

Josef K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petra S: Tento Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Julie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Amálie M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Tullamore Dew Phoenix 0,7l 55%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt