USB stolní větrák - bílý

USB stolní větrák - bílý

USB stolní větrák - bílý

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s USB stolní větrák - bílý. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s USB stolní větrák - bílý vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 338 Kč
Naše cena: 225 Kč Ověřit dostupnost

Tento lehký, tichý a přenosný ventilátor do USB portu vám umožní osvěžení při práci na počítači v horkých letních dnech.Díky preciznímu provedení ventilátoru nabídne jednoduchou manipulaci nastavení polohy a režim vypnuto x zapnuto. Váš pracovní stůl bude hned vypadat lépe s tímto větráčkem, který si můžete vybrat ve vámi vyhovující barvě USB stolní větráček ve čtyřech barvách USB port, režim vypnuto x zapnuto Materiál : plast Průměr ventilátoru : 13 cm Rozměry : 15 x 15 cm1 x USB stolní větrák

3 důvody proč prodáváme USB stolní větrák - bílý

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje USB stolní větrák - bílý

Marek Skuhravý, Horní Habartice

Marek Skuhravý, Horní Habartice:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co USB stolní větrák - bílý měli na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám neotestoval. Takže jsem USB stolní větrák - bílý koupil a hned druhý den ho dodali. Testuji ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Zuzana Blahutová, Rokytnice

Zuzana Blahutová, Rokytnice:
Neustále hledám perfektní produkt, který se mnou zvládne držet tempo bez ohledu na okolnosti a nikdy mě nezklame. Teď ho již mám. Dlouho jsem nedokázala najít. Až do chvíle, než jsem na webu našla USB stolní větrák - bílý. Takže konečně nejsem nucena dělat nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co se od něj čeká.

Veronika Šalátová, Kozly

Veronika Šalátová, Kozly:
Dlouho jsem zvažovala, který model by pro mě mohl být nejlepší volbou. Vyzkoušela jsem jich celou řadu. Až nyní, když jsem našla USB stolní větrák - bílý jsem však byla jistá, že našla to pravé. Zalíbil se mi na první pohled a přišla jsem si na své. Svými kvalitami mi USB stolní větrák - bílý naprosto vyhovuje, umí vše, co od něho chci. Bohužel mi ho někdy zkonfiskuje můj chlap.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2019.

Hodnocení USB stolní větrák - bílý

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze USB stolní větrák - bílý

Petr H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominika B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kristýna R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karel R: funkční výrobek

Vanesa M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější USB stolní větrák - bílý. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží USB stolní větrák - bílý

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt