VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M

VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M

VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4680 Kč
Naše cena: 3120 Ověřit dostupnost

Model custom od značky Burton. Kolekce 2019. Barva černá.

Výrobce: Burton
EAN: 9300000205957

3 důvody proč prodáváme VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M

Štěpán Čop, Stochov

, Stochov:
Objednal jsme VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se pak po třech týdnech opět viděli, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k počítači a už ho mám taky.

Šimon Knill, Ratboř

, Ratboř:
Perfektní a cenově dostupný VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dárek, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Amálie Niederlová, Sedlec

, Sedlec:
Přála jsem si dát radost a koupila si u vás VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M. Setkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M mne nadchl především proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase pořídím další. Moc děkuji.

Zuzana Sitarová, Radíkovice

, Radíkovice:
Původně jsem si přála VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M ve velikosti 47 které jste ve velikosti 45 neměli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 47 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Andrea Lášková, Sviny

, Sviny:
Jsem šťastná. VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M byl velmi bleskově zaslán k mé celkové radosti. jistě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o perfektní obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám hodně okamžitě a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" doručení nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 12. 2022.

Hodnocení VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M

Andrea M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vanesa T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Zuzana A: děda je z dárku je nadšený

Johana F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží VÁZÁNÍ BURTON CUSTOM - černá - M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt