Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku

Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku

Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 657 Kč
Naše cena: 438 Ověřit dostupnost

Praktický ventilátor s robustní konstrukcí. Ventilátor disponuje dvěma rychlostmi a díky kulovému kloubu je snadné větrák natočit prakticky jakýmkoliv směrem. Napájení 12 V je možné ze zásuvky autozapalovače. Technické údaje: průměr ventilátoru: 12 cm hloubka ventilátoru: cca 10 cm napájení: 12 V příkon: 4 W průměr: 12 cm konektor autozásuvka: 12V počet rychlostí: 2x akustický tlak: < 45 dB délka napájecího kabelu: 225 cm Obsah balení: 1 x ventilátor do auta

Výrobce: Compass
EAN: 8591686072167

3 důvody proč prodáváme Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku

Nikola Solanská, Kolinec

, Kolinec:
Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i většina nakupujících hodnotíme jako výhodu malou energetickou náročnost, bohaté příslušenství, nehlučný chod. Co však nebylo k nalezení, byl návod na používání v mateřštině, a specifické komponenty nelze repasovat. Obecně celkově hodnotím kladně.

Marie Tothová, Třibřichy

, Třibřichy:
Protože jsem žena, tak se vždy koukám na několik aspektů, co může nejen Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku, ale i eshop poskytnout. Tím myslím tedy cenu, zabalení balíčku, rychlost doručení, vzhled výrobku a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A chci konstatovat, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v pořádku, balení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do dvou dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Sára Vycpálková, Jemnice

, Jemnice:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v normálním krámě. Navíc sortiment je hodně malý, ceny jsou předraženy, a tak jsem našla na netu obchod, který se zabývá tímto stylem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - slečna pohovořila, z čeho se Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2022.

Hodnocení Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku

Klára F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Simona Č: děda je z dárku je nadšený

Vít Z: Jsem ráda, že to mám

Anežka M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ventilátor MITCHELL - 12V, na přísavku

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt