Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku

Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku

Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 800 Kč
Naše cena: 533 Ověřit dostupnost

Ventilátor disponuje dvěma rychlostmi a díky kulovému kloubu je snadné větrák natočit prakticky jakýmkoliv směrem. Praktický ventilátor s robustní konstrukcí. Napájení 24 V je možné ze zásuvky autozapalovače. Technické údaje: průměr ventilátoru: 15 cm hloubka ventilátoru: cca 11 cm napájení: 24 V příkon: 12 W konektor autozásuvka: 24V počet rychlostí: 2x akustický tlak: 50 dB délka napájecího kabelu: 220 cm Obsah balení: 1 x ventilátor do auta

Výrobce: Compass
EAN: 8591686072198

3 důvody proč prodáváme Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku

Dominik Ligocký, Mšeno

, Mšeno:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si osladil práci. Kolegové mi poradili Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Protože se mi na letmý pohled líbil a je cenově levný, po krátkém přemýšlení jsem si ho zakoupil. Musím říci, že se mi velmi líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj velkou radost.

Emma Nádaská, Ráječko

, Ráječko:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Eliška Šejvlová, Týn nad Vltavou

, Týn nad Vltavou:
V čtvrtek jsem obdržela Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stihla otestovat, zda opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku jako perfektní.

Kristián Brtníček, Neplachov

, Neplachov:
Naprosto parádní Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku, týden jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží fakt hodně, nekousne se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš obchod. Hodně mě oslovil návod u Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku, proto jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi přišlo, mě usvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi spolehlivou obchodem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 10. 12. 2022.

Hodnocení Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku

Adam Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anežka Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Klára R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Simona V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sára K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ventilátor MITCHELL - 24V, na přísavku

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt