Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku

Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku

Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1052 Kč
Naše cena: 701 Ověřit dostupnost

Ionizátor pomocí aniontů (tzv. zdravých iontů) čistí vzduch, kterému dodává svěžest. Takto nabitý vzduch příznivě působí na dýchací ústrojí, proti tělesné i psychické únavě, pomáhá snižovat krevní tlak, při léčbě astmatu, neuróz a depresí, podporuje obnovu tělesných i duševních sil. Díky dvěma kulovým kloubům je snadné větrák natočit prakticky jakýmkoliv směrem. Ventilátor je vybaven silnou přísavkou pro jeho snadné a důkladné upevnění. Vyniká tichým chodem a nízkou spotřebou proudu. Technické údaje: průměr ventilátoru: 15 cm napájení: 12V příkon: 11W konektor autozásuvka: 12V regulace rychlosti: plynulá akustický tlak: 50 dB délka napájecího kabelu: 200 cm Obsah balení: 1 x ventilátor na přísavku

Výrobce: Compass
EAN: 8591686072204

3 důvody proč prodáváme Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku

Patrik Gorzolka, Dolní Heřmanice

, Dolní Heřmanice:
Dělali jsme si s kolegama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou energii. Klasicky jsme se hecovali, až nějakej kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl doporučit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku má v koupelně taky a pochválila ho i manželka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2022.

Hodnocení Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku

Tereza H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Hana Š: Tento Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Josef Č: Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela S: Je to dostatečné?

Denisa Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ventilátor MITCHELL ANION - 12V, na přísavku

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt