Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku

Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku

Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 939 Kč
Naše cena: 626 Ověřit dostupnost

Ventilátory jsou vybaveny silnou přísavkou pro snadné a důkladné upevnění. Vynikají tichým chodem a nízkou spotřebou proudu. Ventilátory průměru 11 cm lze natočit díky kulovému kloubu a zároveň lze každý větrák zvlášť nasměrovat prakticky jakýmkoliv směrem díky otočnému mechanismu na stojanu. Technické údaje: rozměry sestavy, bez kloubu: 26,5 x 15 x 7 cm průměr ventilátoru: 11 cm hloubka ventilátoru: cca 6 cm napájení: 24V příkon: 14W konektor autozásuvka: 24V počet ventilátorů: 2x akustický tlak: 50 dB délka napájecího kabelu: 240 cm Obsah balení: 1 x ventilátor na přísavku

Výrobce: Compass
EAN: 8591686072235

3 důvody proč prodáváme Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku

Ema Pivrncová, Krasov

, Krasov:
Nejsem zvyklá nakupovat na netu. Jsem holka, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku nabízeli za levnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem podlehla. A můžu říct, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi výrobek zaslán dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Sebastian Blaška, Rožná

, Rožná:
Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku bych vytkl roztomilý vzhled. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Otestoval jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych okolo devadesáti procent. Užívám jej jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první užití jak Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku je dobrý. Tím se můžu chlubit všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2022.

Hodnocení Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku

Linda C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tadeáš M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Richard H: Přišlo to celkem rychle

Tereza F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Václav H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ventilátor MITCHELL DUO - 24V, na přísavku

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt