Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V

Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V

Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 800 Kč
Naše cena: 533 Ověřit dostupnost

Ventilátory lze plynule regulovat pomocí regulátoru vrchní strany držáku. Napájení 12 V ze zásuvky autozapalovače. Oba ventilátory průměru 8,5 cm lze nezávisle na sobě natočit libovolným směrem. Sestava ventilátorů se upevňuje pomocí přiložených dvou kusů lepících destiček, které zajišťují precizní a silné uchycení. Ventilátory vynikají tichým chodem a velmi nízkou spotřebou proudu. Technické údaje: rozměry sestavy: 21,5 x 13 x 11 cm průměr ventilátoru: 8,5 cm napájení: 12 V příkon: 4 W konektor autozásuvka: 12V počet ventilátorů: 2x akustický tlak: 50 dB délka napájecího kabelu: 180 cm Obsah balení: 1 x ventilátor do auta

Výrobce: Compass
EAN: 8591686072266

3 důvody proč prodáváme Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V

Aneta Schallerová, Kamenec

, Kamenec:
Jako každá feministka miluji krásné věci, které jsou něčím dokonalé. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem často potkám podvodné prodejce, nejvíce mi vadí i dlouhá doba dodání (4 dni i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože vše proběhlo lehce a rychle bez zbytečných průtahů. I když jste Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem obdržela milý dárek. Dobrý obchůdek.

Sofie Suchoňová, Hvozdnice

, Hvozdnice:
Tento eshop i Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V velice doporučuji. Objednávala jsem zde již po třetí a vždy všechno přišlo v cajku a do pěti dnů jsem zboží vždy obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží stále jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Miroslav Kalfiřt, Boskovice

, Boskovice:
Musím vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V, který jsem u vás objednal, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 10. 12. 2022.

Hodnocení Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V

Valerie H: nemá chybu

Denisa P: děda je z dárku je nadšený

David L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Magdaléna B: dobré

Viktor B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku - 12V

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt