Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V

Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V

Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1373 Kč
Naše cena: 915 Ověřit dostupnost

Ventilátory lze krokově regulovat pomocí tlačítek vrchní strany držáku po 12 krocích. Stojan ventilátoru je doplněn o kombinovaný teploměr s vhkoměrem. Oba ventilátory průměru 13 cm lze nezávisle na sobě natočit libovolným směrem. Sestava ventilátorů se upevňuje pomocí přiložených dvou kusů lepících destiček, které zajišťují precizní a silné uchycení. Ventilátory vynikají tichým chodem a nízkou spotřebou proudu. Technické údaje: rozměry sestavy: 31 x 16 x 13 cm průměr ventilátoru: 13 cm napájení: 24 V příkon: 15 W konektor autozásuvka: 24V počet ventilátorů: 2x akustický tlak: 50 dB délka napájecího kabelu: 180 cm Obsah balení: 1x ventilátor na palubní desku

Výrobce: Compass
EAN: 8591686072259

3 důvody proč prodáváme Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V

Adéla Jurníková, Přepychy

, Přepychy:
Naprosto bezkonkurenční Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V, díky kterému jsem pořád spokojená a krásná. Používám ho dvakrát týdně a připadám si mnohem skvěle a odpočinutěji. Jediné vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Jednoduše bych doporučila používání Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V každé kamarádce, která se chce být královnou pro svého žabáka. S Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V je to jednoduché.

Tereza Fuchsíková, Suchdol nad Odrou

, Suchdol nad Odrou:
Už delší dobu jsme doma s přítelem museli řešit nějaké problémy. Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V mi doporučila kolegyně z práce, kterou shodou náhod před nějakou dobou potkalo něco podobného. Popravdě jsem tomu nevěřila, ale s mužem jsme se shodli, že za otestování to stojí. Tudíž jsme si Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V pořídili. Netvrdím, že že dokázal vyřešit všechno, ale spoustu věcí nám usnadnil. Dneska bych si nedokázala vůbec představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2022.

Hodnocení Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V

Tereza P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eliška B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Johana K: Ideální k osmnáctinám :)

Jáchym K: Celkem jsem spokojený.

Karolína K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ventilátor MITCHELL DUO na palubní desku s teploměrem - 24V

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt