Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V

Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V

Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 800 Kč
Naše cena: 533 Ověřit dostupnost

Praktický ventilátor s robustní konstrukcí. Ventilátor disponuje dvěma rychlostmi a díky kulovému kloubu je snadné větrák natočit prakticky jakýmkoliv směrem. Napájení 12V je možné ze zásuvky autozapalovače. Technické údaje: průměr ventilátoru: 15 cm hloubka ventilátoru cca: 11 cm napájení: 12V příkon: 9W konektor autozásuvka: 12V počet rychlostí: 2 x akustický tlak: 50 dB délka napájecího kabelu: 220 cm Obsah balení: 1 x ventilátor do auta

Výrobce: Compass
EAN: 8591686072181

3 důvody proč prodáváme Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V

Sára Knobová, Kobylice

, Kobylice:
Daný Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V jsem si zakoupila na základě nízké ceny a zejména proto, že byl k mání. Byla jsem jako na trní, jelikož hodnocení nebyly příliš dobré. Největším negativem byl den dodání. Bohužel se tak stalo. Tento Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V jsem chtěla mít doma poměrně rychle, a nakonec ho kurýr přivezl s nemalým zpožděním, než v jiném e-shopu.

Michaela Panáčová, Hněvotín

, Hněvotín:
Jako postarší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na rady kohokoliv zkušenějšího a na testy, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V užívám už několik týdnů a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také zmínit hodně příjemné jednání ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2022.

Hodnocení Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V

Marie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adéla Č: Je to dostatečné?

Šárka C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Josef V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eva H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Ventilátor MITCHELL na přísavku - 12V

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt