Vepy Křupky špaldové 100g

Vepy Křupky špaldové 100g

Vepy Křupky špaldové 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Vepy Křupky špaldové 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Vepy Křupky špaldové 100g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 25 Kč Ověřit dostupnost

Celozrnné špaldovy křupky bez cukru a soli s vysokým obsahem vápníku. Složení: špaldová mouka celozrnná. výrobek obsahuje lepek Obsah: 100 gKrajina původu: SlovenskoVýživové údaje na 100gEnergie 1530kJ / 362kcalTuky 4,1g z toho Nasycené mastné kyseliny 0,5gSacharidy 61,2g z toho Cukry 0gVláknina 9,5gBílkoviny 15,4gSůl 0,01g

3 důvody proč prodáváme Vepy Křupky špaldové 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vepy Křupky špaldové 100g

Eliška Macáková, Lkáň

Eliška Macáková, Lkáň:
Rychlé doručení. Bezchybný a unikátní design. Asi malinko vyšší cena. Jinak jsem s Vepy Křupky špaldové 100g spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě líp než na fotografii, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě obdobným, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento druh výbornější než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

Denis Špráchal, Žerotín

Denis Špráchal, Žerotín:
Zkusili jste toho už mnoho a jste stále na začátku? Žádný Vepy Křupky špaldové 100g však vašim představám nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně ubrat z požadavků. Poradím vám. Objednejte si tak jako já Vepy Křupky špaldové 100g. Až produkt dokonale splnil všechna má přání a já jsem z něj absolutně nadšený. Ve chvíli, kdy přestane fungovat, neprodleně si objednám nový.

Laura Röslerová, Svatý Mikuláš

Laura Röslerová, Svatý Mikuláš:
Ponejprv jsem si přála Vepy Křupky špaldové 100g ve velikosti 46 které jste ve velikosti 46 neměli, proto jsem objednala dle recenzí v očekávané velikosti 45 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Josef Kurečka, Malinová

Josef Kurečka, Malinová:
Nejlepší Vepy Křupky špaldové 100g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Vepy Křupky špaldové 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Vepy Křupky špaldové 100g

Barbora P: Je to dostatečné?

Aneta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Martin R: tak jsem to dostala aje to super

Anežka M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vepy Křupky špaldové 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vepy Křupky špaldové 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt