Vepy Křupky špaldové 100g

Vepy Křupky špaldové 100g

Vepy Křupky špaldové 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Vepy Křupky špaldové 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Vepy Křupky špaldové 100g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 25 Kč Ověřit dostupnost

Celozrnné špaldovy křupky bez cukru a soli s vysokým obsahem vápníku. Složení: špaldová mouka celozrnná. výrobek obsahuje lepek Obsah: 100 gKrajina původu: SlovenskoVýživové údaje na 100gEnergie 1530kJ / 362kcalTuky 4,1g z toho Nasycené mastné kyseliny 0,5gSacharidy 61,2g z toho Cukry 0gVláknina 9,5gBílkoviny 15,4gSůl 0,01g

3 důvody proč prodáváme Vepy Křupky špaldové 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vepy Křupky špaldové 100g

Roman Rýdl, Ražice

Roman Rýdl, Ražice:
Tento Vepy Křupky špaldové 100g měl být dárkem pro moji nastávající ženu. Tak jsem kontaktoval internetový obchod, který nabízel tento Vepy Křupky špaldové 100g, vyřešil jsem s nimi dárkový obal a zejména den, místo dodání. Komunikace byla opravdu milá, blesková. Cenu jsem neřešil, i když tuším, že by se Vepy Křupky špaldové 100g dal sehnat levněji. Někdy je přednější úroveň služeb, než Vepy Křupky špaldové 100g. Firma byla spolehlivá, kromě toho přidala maličkost a z moji budoucí ženy se stala manželka. Vřele doporučuji tohoto prodejce.

Jan Plaňanský, Brtnice

Jan Plaňanský, Brtnice:
S ženou jsme sháněli dobrý Vepy Křupky špaldové 100g do naší domácnosti. Hledali jsme dobrý Vepy Křupky špaldové 100g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

Jonáš Witosz, Vidonín

Jonáš Witosz, Vidonín:
Chtěl jsem udělat radost ženě k výročí. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný Vepy Křupky špaldové 100g je perfektní. Žena byla překvapená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení Vepy Křupky špaldové 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Vepy Křupky špaldové 100g

Petr G: funkční výrobek

Karolína R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petra B: já jsem to prostě chtěla

Kamila A: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kateřina B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vepy Křupky špaldové 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vepy Křupky špaldové 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt