Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 259 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na  trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Šárka Pejcharová, Kladno

Šárka Pejcharová, Kladno:
Tento Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada jsem hledala dětem a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Našla jsem několik obchodů a až u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po čtrnácti dnech testování jsme dostatečně rádi, že jsme u vás zakoupily další Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Dětem se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Adam Saivera, Ježená

Adam Saivera, Ježená:
Otestovali jste toho už spousty a spousty a s jakými výsledky? Žádný Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada však vašim představám nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ovšem rozhodně ustupovat. Znám řešení. Objednejte si tak jako já Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Jedině on bez kompromisů splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj absolutně nadšený. Ve chvíli, kdy doslouží, hned si objednám další.

Simona Taxová, Třtěnice

Simona Taxová, Třtěnice:
Koupila jsem si Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada někdy před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil doručovatel u dveří s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Koukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle manuálu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Richard Teichman, Habřina

Richard Teichman, Habřina:
S tímto Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti celkem méně zručný, nemusel jsem mít obavy s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada dělat. Ovládá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Klidně ho komukoliv doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Kamila S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vanesa U: Ideální k osmnáctinám :)

Ondřej J: 110 % spokojenost

Lucie S: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt