Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 259 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na  trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Šárka Pejcharová, Kladno

Šárka Pejcharová, Kladno:
Tento Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada jsem hledala holce a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Našla jsem pár obchodů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po měsíci testování jsme dostatečně rádi, že jsme u vás objednali ještě jednu Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Synovi se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Adam Saivera, Ježená

Adam Saivera, Ježená:
Vyzkoušeli jste toho už mnoho a jste zklamaní? Žádný Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada však vašim představám nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte však kvůli tomu slevit z nároků. Znám řešení. Pořiďte si tak jako já Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Teprve on naprosto splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj absolutně nadšený. V momentě, kdy přestane fungovat, neprodleně si koupím ještě jeden.

Simona Taxová, Třtěnice

Simona Taxová, Třtěnice:
Koupila jsem si Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada někdy před dvěma dny a dnes ráno mi zvonil pošťák u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Richard Teichman, Habřina

Richard Teichman, Habřina:
S touto Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada dělat. Ovládá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Klidně ho komukoliv poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Nela H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominik K: Jsem ráda, že to mám

Simona J: Tento Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal C: Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada je dobrý, ale chtělo yb to větší

Pavel G: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt