Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 259 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na  trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Šárka Pejcharová, Kladno

Šárka Pejcharová, Kladno:
Tento Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada jsem hledala holce a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za levnou cenu. Našla jsem pár obchodů a až u vás jsem našla přesně to, co jsem potřebovala. Po měsíci zkoušení jsme dostatečně rádi, že jsme u vás zakoupily ještě jednu Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Adam Saivera, Ježená

Adam Saivera, Ježená:
Zkusili jste toho už nepočítaně a s nijakým výsledkem? Žádný Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada ale vaší představě nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně ustupovat. Vím, jak na to. Vyzkoušejte tak jako já Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Jedině výrobek naprosto splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj úplně vedle. Ve chvíli, kdy doslouží, okamžitě si objednám nový.

Simona Taxová, Třtěnice

Simona Taxová, Třtěnice:
Koupila jsem si Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada někdy před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě zcela nový kus se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že spln svůj účel.

Richard Teichman, Habřina

Richard Teichman, Habřina:
S tímto Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada jsem naprosto spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít strach s Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada pracovat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Klidně ho všem poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Vanesa Š: děda je z dárku je nadšený

Zuzana W: já jsem to prostě chtěla

Viktorie K: dobré

Julie Š: nemá chybu

Richard M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Versace Bright Crystal EdT 5 ml + tělové mléko 25 ml + sprchový gel 25 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt