Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 949 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na  trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Laura Proftová, Horní Kamenice

Laura Proftová, Horní Kamenice:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Alžběta Hemžalová, Libějice

Alžběta Hemžalová, Libějice:
Potřebovala jsem nějakým způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala ideální změnu. Když jsem na Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada úplnou náhodou našla, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Filip Škorpil, Mšené-lázně

Filip Škorpil, Mšené-lázně:
S Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jsem v minulosti moc dobrou zkušenost neměl. Ale až Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada mě přiměl úplně přijmout jiný názor. Je totiž úplně jedinečný. Nenechte se zmást a stoprocentně ho v brzké době vyzkoušejte, oslní vás podobně jako mě. Je ekonomický, komfortně se s ním manipuluje a mimo to také stylově vypadá. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada ihned zapadne do každé domácnosti.

Magdaléna Michalinová, Nedašov

Magdaléna Michalinová, Nedašov:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Vít K: Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada je dobrý, ale chtělo yb to větší

Daniela S: Tento Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petr F: Přišlo to celkem rychle

Eva V: já jsem to prostě chtěla

Roman L: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt