Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 949 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na  trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Laura Proftová, Horní Kamenice

Laura Proftová, Horní Kamenice:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Alžběta Hemžalová, Libějice

Alžběta Hemžalová, Libějice:
Potřebovala jsem nějakým způsobem udělat dojem. Prostě jsem přála ideální změnu. Když jsem na Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jedinečnou náhodou našla, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i moje okolí.

Filip Škorpil, Mšené-lázně

Filip Škorpil, Mšené-lázně:
S Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jsem v minulosti moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada mě přinutil ze dne na den přemýšlet jinak. Z důvodu, že je naprosto fantastický. Nenechte se zmást a určitě ho taky otestujte, uhrane vás podobně jako mě. Je úsporný, snadno se ovládá a k tomu i skvěle vypadá. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada ideálně zapadne do všech domácností.

Magdaléna Michalinová, Nedašov

Magdaléna Michalinová, Nedašov:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Karel F: Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada je dobrý, ale chtělo yb to větší

Ondřej J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Simona L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Aneta S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adam P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt