Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 949 Kč Ověřit dostupnost

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na  trh v roce 2006.

3 důvody proč prodáváme Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Laura Proftová, Horní Kamenice

Laura Proftová, Horní Kamenice:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Alžběta Hemžalová, Libějice

Alžběta Hemžalová, Libějice:
Chtěla jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Prostě jsem přála ideální změnu. Když jsem na Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jedinečnou náhodou našla, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i moje okolí.

Filip Škorpil, Mšené-lázně

Filip Škorpil, Mšené-lázně:
S Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jsem zatím moc dobrou zkušenost neměl. Ale až Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada mě přiměl úplně přemýšlet jinak. Protože je úplně jiný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a vážně ho také otestujte, zapůsobí na vás stejně jako mě. Je šetrný, jednoduše se s ním manipuluje a mimo to i dobře vypadá. Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada ideálně zapadne do vašeho života.

Magdaléna Michalinová, Nedašov

Magdaléna Michalinová, Nedašov:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Tereza H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tadeáš Č: Přišlo to celkem rychle

Marie H: Tento Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Antonín S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vojtěch M: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Versace Bright Crystal EdT 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt